Wed03202019

Last update09:18:21

Новости Новости торговли PVD atļauj atjaunot SIA Maxima Latvija kulinārijas cehu
Понедельник, 09 Июня 2008 02:00

PVD atļauj atjaunot SIA Maxima Latvija kulinārijas cehu

Автор 
Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) inspektori veica atkārtotu pārbaudi SIA Maxima Latvija lielveikala kulinārijas cehā Rīgā, A. Saharova ielā 20a, jo uzņēmums informēja, ka veicis tā sakārtošanu atbilstoši higiēnas prasībām. PVD pieņēma lēmumu atļaut atjaunot kulinārijas ceha darbību ar 7. jūniju, Db.lv informēja Pārtikas un veterinārais dienesta preses sekretāre Solveiga Smiltene.

PVD bija apturējis šī ceha darbību, jo SIA Maxima Latvija lielveikala Maxima XX kulinārijas cehā A. Saharova ielā 20a ēdienus uzglabāja turpat telpās nevis aukstuma vai karstuma iekārtās, tā radot reālus draudus patērētāju veselībai.

PVD jau ir apturējis arī kulinārijas ceha darbību Maxima XXX A.Deglava ielā 67, jo, lietojot uzturā silto pārtiku, kas tur iegādāta, saslimuši daudzi cilvēki. Savukārt SIA "Maxima" lielveikala kulinārijas cehā Rīgā, Nīcgales ielā 46a PVD aizliedzis gatavot karstos kulinārijas izstrādājumus, kā arī uzdevis samazināt to kulinārijas izstrādājumu apjomu, kuri jāuzglabā aukstumā.

PVD atļauj atjaunot kulinārijas ceha A. Saharova ielā 20a darbību, jo lēmumā par darbības apturēšanu minētās neatbilstības ir novērstas un baktērijas darba virsmu nomazgājumos nav konstatētas, bet SIA ''Maxima Latvija'' jāievēro šādi nosacījumi: kulinārijas cehā saražoto izstrādājumu apjoms diennaktī nedrīkst pārsniegt tehnoloģiskā aprīkojuma jaudu, jānodrošina mikrobioloģiskās drošības kritērijiem atbilstošs termiski apstrādāto izstrādājumu atdzesēšanas process un jānodrošina pārtikas apriti reglamentējošo normatīvo aktu prasību ievērošana. Šodien PVD pārtikas inspektori vēlreiz pārbaudīja cehu un atzina, ka kulinārijas cehā ievēro šīs prasības. PVD turpina ari citu kulinārijas cehu pārbaudes. 
{jcomments on}

Прочитано 6117 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO