Mon05202019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок “Ardeks” produkcija arī Neretā
Вторник, 23 Февраля 2010 00:00

“Ardeks” produkcija arī Neretā

Автор 

Neretā darbu sācis veikals, kurā saražoto produkciju — gaļu un tās izstrādājumus — pārdod SIA “Ardeks” no Saldus. Uzņēmums ar 14 gadu pieredzi šajā sarežģītajā laikā pieņēmis riskantu lēmumu — atvērt veikalu mazapdzīvotā vietā.
Ardeks


— Analizējot jau sasniegto un izvirzot turpmākos mērķus, Nereta bija viena no tām vietām, kur šādam veikalam noteikti jābūt, — stāsta galvenais pārdošanas menedžeris Jouzaps Zubavičs. — Ne vienmēr, lai samazinātu cenu, jāzaudē kvalitāte. Lai pircēji labu preci varētu iegādāties par pieņemamu cenu, “Ardeks” pārdošanu orientē galvenokārt uz apjomu. Produkcijas garšas īpašības pircēji augstu novērtējuši arī Igaunijā, uz kurieni eksportē daļu desu un žāvējumu.

Ardeks Neretā

Foto: Staburags

Jau desmit gadu uzņēmumā ražošana notiek pēc Eiropas Savienības prasībām, tādēļ saražoto var pārdot citās valstīs. Pagaidām eksporta apjomi nav lieli, bet esot iestrādes sadarbībai ar Vāciju un notiekot sarunas ar Krievijas uzņēmējiem. Viens no eksporta attīstības ierobežojumiem — produkcijas neilgais glabāšanas laiks, jo lielākā daļa ražojumu ir bez konservantiem, dabīgā apvalkā. Viens no firmas lepnumiem ir doktordesa ar vistas fileju. Daudziem produktiem receptes nav mainītas gadiem desmitiem, vien tagad tos izgatavo ar modernākām iekārtām.
Par kvalitāti liecina arī tas, ka citi gaļas produktu ražotāji dažkārt savai produkcijai izmanto “Ardeks” produktu nosaukumus.
Jautāts, vai ražošanā pārsvarā izmanto vietējo zemnieku izaudzēto, Zubaviča kungs atbild, ka pircējiem vajadzētu aizmirst šīs “pasakas” par Latvijā audzēto dzīvnieku gaļas it kā labajām īpašībām salīdzinājumā ar importēto. Gan te, gan ārzemēs dzīvniekus baro ar to pašu barību. Lai nodrošinātu nepieciešamo apjomu, daļa izejvielu jāieved.

Staburags

 

Прочитано 7198 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO