Thu05232019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Saldus gaļas kombināts plāno palielināt ražošanas jaudu
Среда, 15 Апреля 2009 02:00

Saldus gaļas kombināts plāno palielināt ražošanas jaudu

Автор 

SIA "Saldus gaļas kombināts" maijā plāno palielināt ražošanas jaudu un atgriezties pie divu maiņu darba, informēja SIA "Saldus gaļas kombināts" direktors Andris Jēkabsons.
SGK

Kā skaidroja Jēkabsons, pašlaik ir novērojama tirgus aktivizēšanās, bet pirmā ceturkšņa apgrozījuma kritums esot sezonāls, līdzīgi, kā tas bija iepriekšējos gados, - pašreizējā tendence neliecina par ekonomiskās krīzes padziļināšanos pārtikas ražošanā.

Aptuveni 50% saražotās produkcijas uzņēmums eksportē un īslaicīgi eksportu ietekmējusi valūtu devalvēšanās Kazahstānā un Ukrainā, taču patlaban viss esot noregulējies, bet joprojām lielāko eksporta īpatsvaru veido Lietuvas tirgus, kurā nav īpašu pārmaiņu, komentēja Jēkabsons.

Eksportam pārsvarā tiek ražoti konservi.

SIA "Saldus gaļas kombināts" 2008.gadu noslēgusi ar peļņu virs 120 000 latu, un uzņēmuma apgrozījums bijis ap četriem miljoniem latu. Patlaban uzņēmumā strādā ap 90 darbinieku, masveida atlaišanas tam nav bijušas un nav arī paredzamas.

"Mums vērojamas sezonas rakstura grūtības, kuras nevarētu saistīt ar ekonomisko krīzi, jo katra gada pirmajā ceturksnī vērojama mazāka tirgus aktivitāte. Taču patlaban tirgus aktivizējas, un jau maijā plānojam ražošanas darbu pārkārtot no vienas uz divām maiņām," sacīja "Saldus gaļas kombināta" direktors.

Maksimālais darbinieku skaits uzņēmumā esot ap 150 darbinieku, kad ražošana rit trīs maiņu darbā.

LETA
 

Прочитано 9020 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv

Медиа

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO