Thu07182019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Rēzeknes gaļas kombinātam jauna ražotne
Среда, 16 Июня 2010 00:00

Rēzeknes gaļas kombinātam jauna ražotne

Автор 

Noslēgts līgums par maksātnespējīgās SIA "Daugavpils gaļas kombināta R" telpu un iekārtu nomu.
SIA ''Rēzeknes gaļas kombināts" noslēgusi līgumu par maksātnespējīgās SIA "Daugavpils gaļas kombināta R" telpu un iekārtu nomu.


Nākotnē SIA ''Rēzeknes gaļas kombināts'' šīs telpas un iekārtas plāno iegādāties, lai attīstītu un paplašinātu ražošanu un realizācijas apjomus. Patlaban SIA ''Rēzeknes gaļas kombināts" ir nodibinājusi darba tiesiskās attiecības ar daļu no bijušajiem Daugavpils gaļas kombināta darbiniekiem - Rēzeknes gaļas kombināta ražotnē Daugavpilī nodarbināti 26 cilvēki.

Pašlaik notiek aktīva uzņēmuma jaunās ražotnes sakārtošana un modernizācija, atbilstoši mūsdienu prasībām, lai turpmāk tā bez bažām varētu strādāt šī brīža ekonomiskās situācijas diktētajos tirgus apstākļos, kas prasa ne tikai garšīgas un cenu ziņā konkurētspējīgas produkcijas ražošanu, bet arī sakārtotu ražošanas ciklu un modernas tehnoloģijas, kas garantē, ka pie klientiem vienmēr nonāks labs, veselībai nekaitīgs produkts.

Šā gada 4. jūnijā SIA ''Rēzeknes gaļas kombināts" jaunā ražotne Daugavpilī ir izgājusi Pārtikas un veterinārā dienesta pārbaudi un saņēmusi atļauju sākt ražošanu, bet 7. jūnijā - sākusi darbu. Tajā plānots ražot Rēzeknes gaļas kombināta produkcijas sortimentu, kura maiņa pagaidām netiek plānota. Tāpēc arī izejvielas tiek iegādātas tieši tās pašas, kas ražotnei Rēzeknē.

Jau patlaban ražotne Daugavpilī ievērojami atslogo SIA ''Rēzeknes gaļas kombināts'' ražotnes darbu Rēzeknē un palielina kopējo uzņēmuma ražošanas jaudu. Tuvākajā nākotnē tiek plānots palielināt gan ražošanas apjomus, gan arī darba vietu skaitu uzņēmumā. Ir doma atsākt arī pircēju vidū savulaik iecienītāko Daugavpils gaļas kombināta gaļas izstrādājumu ražošanu.

Pagaidām SIA ''Rēzeknes gaļas kombināts" ražotnē Daugavpilī saražoto produkciju tiek plānots realizēt vietējā tirgū.

Lauki.lv

 

Прочитано 7018 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO