Sat12142019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Daugavpils gaļas kombināts strādā zem rēzekniešu jumta
Понедельник, 21 Июня 2010 00:00

Daugavpils gaļas kombināts strādā zem rēzekniešu jumta

Автор 

Notiek grūtībās nokļuvušā uzņēmuma „Daugavpils gaļas kombināts R” maksātnespējas process, un uz doto brīdi „Rēzeknes gaļas kombināts” noslēdza Daugavpils gaļas kombinātam piederošo iekārtu un telpu nomas līgumu. Rēzeknes gaļas kombināts nākotnē plāno iegādāties Daugavpils gaļas kombinātu, lai paplašināt un attīstīt ražošanu, kā arī lai palielināt Rēzeknes gaļas kombināta produkcijas realizācijas iespējas, - ziņu portālam www.d-fakti.lv paziņoja Rēzeknes gaļas kombināta valdes locekļi.


Rēzeknes uzņēmēji jau ieguldījuši līdzekļus kārtības, tehnoloģiskās disciplīnas ieviešanai, lai vietējā gaļas un desu izstrādājumu ražošana atbilstu galvenajā uzņēmumā ieviestajām sanitārās drošības prasībām un kvalitātes standartiem. Uzsākti Daugavpils gaļas pārstrādes filiāles modernizācijas darbi, kuru rezultātā tiks saglabātas un perspektīvā arī radītas jaunas darba vietas. Uz doto brīdi Rēzeknes gaļas kombināta ražošanā Daugavpilī ir nodarbinātas 26 personas. Citi pieredzējušie speciālisti saņēma no nomniekiem vēstules ar aicinājumu ierasties darbā, kad filiāle palielinās produkcijas apjomus.

„Rēzeknes gaļas kombināta” filiālē Daugavpilī jūnija sākumā Veterinārais un pārtikas dienests veicis pārbaudi, kuras rezultātā tika izsniegta atļauja uzsākt ražošanu. 7.jūnijā filiāle uzsāka darbu.

Kā norāda „Rēzeknes gaļas kombināta” vadība, ražošana Daugavpilī būtsiki atslogoja Rēzeknes uzņēmuma darbu un palielināja kopējo ražošanas jaudu. Tuvākajā nākotnē uzņēmums plāno palielināt ražotās produkcijas apjomus, kas nozīmē, ka palielināsies darba vietu skaits.

Daugavpilī „Rēzeknes gaļas kombināta” produkcija tiek ražota no tām pašām izjevielām, no kādām ražo Rēzeknē. Gaļas izstrādājumi tiek realizēti vietējā tirgū ar Rēzeknes gaļas kombināta marķējumu. Nākotnē plāno arī ražot iecienīto Daugavpils gaļas kombināta gaļas produkciju.

d-fakti.lv


 

Прочитано 8462 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO