Mon06172019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Cepamgaļu pārdošanas pīķis sasniegts pirms Jāņiem
Понедельник, 23 Июня 2008 00:00

Cepamgaļu pārdošanas pīķis sasniegts pirms Jāņiem

Автор 
Uzņēmumi netur sveci zem pūra un uzsākuši vairāku jaunu produktu ražošanu, kas paredzēti tieši grillēšanai.

Pirms Jāņiem valstī lielākā gaļas pārstrādes uzņēmuma a/s Rīgas miesnieks (RM) apgrozījums pieaug apmēram divtik. Kā norāda uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aldis Škutāns, ja ikdienā uzņēmums realizē apmēram 60 tonnas gaļas produktus dienā, tad plānots, ka pirmsjāņu trijās dienās tiks pārdotas ap 270 tonnas gaļas produktu.

"Visa mēneša griezumā apjomi izlīdzināsies un pīķis tiks sasniegts tieši pirms Jāņiem," skaidro A. Škutāns, piebilstot, ka šogad salīdzinājumā ar pagājušo gadu kompānija cepamgaļas un cepamdesas tirgo par 20% vairāk. RM pieprasītākie produkti ir Tadicionālais šašliks, kas divus gadus pēc kārtas atzīts kā Gada prece, Ribiņas grillēšanai, BBQ šašliks, Mārtiņdesas, Minhenes baltās desiņas un Grillcīsiņi ar sieru. A. Škutāns uzsver, ka šogad maijā RM sācis ražot divus jaunus šašlikus: Pikantais un Klasiskais, kuri tiekpildīti šālītēs un nevis tradicionāli spainīšos. Uzņēmuma vadītāju priecē realizētie cepampelmeņu apjomi, kas, neskatoties uz sezonalitāti, ir augoši. Tuvākajā laikā RM plāno sākt ražot gaļiņas dažādās mērcēs, kas paredzētas tieši grillēšanai, klāstīja uzņēmuma vadītājs.

Arī reģionos vērojams cepamgaļu apjomu pieaugums. Pašlaik Jēkabpils gaļas kombināts SIA Serho 777 saražo līdz piecām tonnām gatavās produkcijas dienā.

"Runājot par Līgo svētkiem, jāatzīst, ka īpaši ražošanas apjomi netiek palielināti. Protams, ka vairāk tiek pieprasīta grilēšanai paredzētā produkcija. Pavisam uzņēmuma sortimentā ir 10 - 12 šādi produkcijas veidi, bet kā iecienītākos var minēt Balkānu šašliku un Šašliku itāļu gaumē. Uzņēmumam ir sava lieljaudas kautuve, kur mēnesī tiek nokautas 1200 – 1400 cūkas, kā arī ap 70 liellopu. Cūkas tiek iepirktas no netālu esošā cūku kompleksa Miķelāni, savukārt liellopus piegādā apkārtējie zemnieki. Regulāri ieviešam arī jaunus produkcijas veidus,” stāsta SIA Serho 777 direktora vietnieks Ēriks Noviks.

Par jūtamu apjomu pieaugumu Jāņos stāsta arī SIA Gaļas pārstrādes uzņēmuma Nākotne valdes locekle Gunta Jankūna, piebilstot, ka arī ikdienā pieprasījums ir liels. Viņa atzīst, ka pircēji īpaši pieprasa Tradicionālo cūkgaļas šašliku, cepamdesiņas, mednieku desiņas un citus gaļas izstrādājumus.

db.lv

{jcomments on}
Прочитано 6151 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO