Mon05202019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Veiktas izmaiņas «Jelgavas gaļas kombināta» vadībā
Понедельник, 05 Июля 2010 00:00

Veiktas izmaiņas «Jelgavas gaļas kombināta» vadībā

Автор 
Veiktas izmaiņas AS «Jelgavas gaļas kombināts» vadībā, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA «Lursoft» informācija.

No darba uzņēmuma valdē atbrīvoti Andris Triškins un Kārlis Graudiņš. Līdzšinējā valdes priekšsēdētāja Ināra Grijere iecelta par valdes locekli. Valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Juhans Mats, kurš ir arī «Rīgas miesnieka» vadītājs, bet valdes locekles amatā - Astra Šūba.

No darba uzņēmuma padomē atbrīvoti Aivars Graudiņš un Igaunijas pilsoņi Kaido Hāmers un Avo Kāsiks. Par padomes priekšsēdētāju iecelta Igaunijas pilsone Anne Mere, savukārt Igaunijas pilsonis Sīms Kallasts iecelts par priekšsēdētājas vietnieku. Padomē iecelts arī Somijas pilsonis Oli Mikaels Antniemi.

Kā ziņots, 30. jūnijā «Jelgavas gaļas kombināta» akciju kontrolpaketi iegādājās gaļas pārstrādes uzņēmums AS «Rīgas miesnieks». Parakstītais līgums ir stājies spēkā saskaņā ar Konkurences padomes apstiprinājumu.

2009. gadu «Rīgas miesnieks» beidzis ar 377 820 latu zaudējumiem, savukārt «Jelgavas gaļas kombināts» - ar 484 200 latu zaudējumiem.

«Rīgas miesnieks» dibināts 1922. gadā Rīgā. Kopš 1998. gada «Rīgas miesnieks» iekļauts Somijas koncernā «HKScan».

«HKScan», kas ir viena no vadošajām pārtikas produktu ražošanas kompānijām Ziemeļvalstīs, apvieno Somijas, Zviedrijas, Polijas un Baltijas valstu uzņēmumus. «HKScan» Baltijas grupā bez «Rīgas miesnieka» ietilpst arī Rakveres gaļas pārstrādes uzņēmums, AS «Ekseko», AS «Tallegg» Igaunijā un «Klaipedos Maisto Mesos Produktai» Lietuvā.

jelgavasvestnesis.lv

{jcomments on}

Прочитано 6292 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO