Sat09212019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Jelgavā durvis ver pirmais «Izumu» gaļas nams
Пятница, 05 Ноября 2010 00:00

Jelgavā durvis ver pirmais «Izumu» gaļas nams

Автор 
No novembra Jelgavā darbojas uzņēmuma «Gaļas nams Izumi» pirmais veikals, kura mērķis ir iedzīvotājiem piedāvāt visplašāko gaļas izstrādājumu sortimentu.


Šis ir septītais tīkla veikals, turklāt tie visi durvis vēruši šī gada laikā. Līdz gadu mijai paredzēts atklāt vēl trīs, tostarp no 1.decembra viens «Gaļas nams» sāks darboties Meiju ceļā, atklāja viens no veikala atklāšanas dienā sastaptajiem uzņēmuma pārstāvjiem.

Jautāts, kā uzņēmums pašreizējos sarežģītajos valsts ekonomiskajos apstākļos tik vērienīgi un strauji sācis šādu attīstības pakāpi, viņš stāsta: «Kopš 2006.gada, kad firma tika dibināta, esam nodarbojušies ar vairumtirdzniecību, savu produkciju piegādājot visdažādākajiem sadarbības partneriem. Taču vēlāk sapratām, ka vajag arī pašiem izveidot savu specializēto veikalu tīklu, kur preci varam piedāvāt bez starpniekiem. Tas ir ļoti izdevīgs biznesa attīstības modelis, ko piekopj arī citi līdzīgu nozaru pārstāvji.»

Par to, kā uzņēmumam veiksies Jelgavā, tā pārstāvis konkrētas prognozes vēl neizdara. «Viens no mūsu trumpjiem ir izdevīgā atrašanās vieta - gandrīz pašā pilsētas centrā. Turklāt atceros, ka pirms veikala vēršanas Jelgavā mums teica, ka šī pilsēta uzņēmējdarbībai ir ļoti piemērota,» viņš piebilst, cerot uz jelgavnieku atsaucību.

Viens no firmas darbības pamatvirzieniem ir svaigas gaļas izstrādājumu, pusfabrikātu, medījuma un tā dēvētās eksotiskās gaļas, desu un žāvējumu vairumtirdzniecība, piedāvājot arī saldētas gaļas produkciju. Tāpat uzņēmums nodarbojas ar savas produkcijas piegādi un eksportu, tostarp uz Vāciju un Šveici.Veikalos sortiments tiek veidots, sadarbojoties ar vietējiem ražotājiem, kā arī Igaunijas lielāko putnu gaļas un olu ražotāju «Tallegg». Produkciju vairumtirdzniecībā uzņēmums realizē ar tādu pazīstamu zīmolu palīdzību kā «Čili pica», restorānu «Horeca», «Fazer», «Mego», «Lido» un citiem. Piebilstams, ka «Gaļas nams Izumi» ir arī Azerbaidžānā ražotu dabīgo granātābolu sulu, mērču un dažādu konservantu oficiālais izplatītājs.

Jaunais veikals atrodas Lielās un Mātera ielu krustojumā.

jelgavnieki.lv

{jcomments on}

Прочитано 8025 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO