Tue06252019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок "Viesuļi" kautuve iecerējusi plašāk izvērst gaļas pārstrādi un attīstīt eksportu
Пятница, 26 Февраля 2010 00:00

"Viesuļi" kautuve iecerējusi plašāk izvērst gaļas pārstrādi un attīstīt eksportu

Автор 
Pārmetumus saņēmusī "Viesuļi" kautuve, pēc kuras iniciatīvas pērn tika veikti grozījumi Dzīvnieku aizsardzības likumā, ļaujot kaušanu pēc islāma tradīcijām, iecerējusi plašāk izvērst gaļas pārstrādi un attīstīt eksportu. Lai gan uzņēmums pērn rudenī plānoja noslēgt līgumu par gaļas piegādi musulmaņu kopienai Zviedrijā, tas gāja secen.

Viesuļu saimnieks Normunds Teicāns laikrakstam „Dienas bizness” atklājis, ka patlaban atrasti jauni partneri Vācijā un Zviedrijā un interesi izrādot vēl citi.
Tiesa, patlaban nav iespējams pilnībā izpildīt pasūtījumus, jo trūkst lopu. Patlaban uzņēmumam noteikts ārpustiesas tiesiskās aizsardzības process, jo pērn sabiedrībā izskanējušo peripetiju rezultātā radās problēmas ar kreditoriem.

Jau ziņots, ka pērn rudenī Saeima pieņēma asus sabiedrības protestus izraisījušos grozījumus dzīvnieku aizsardzības likumā, kas paredz atļaut kaut lauksaimniecības dzīvniekus saskaņā ar reliģisko kopienu tradīcijām. Likums stājās spēkā 14. oktobrī. Tas paredz atļaut kaut dzīvniekus saskaņā ar reliģisko kopienu ieskatiem par gaļas ieguvi - bez apdullināšanas vai ar pēckaušanas apdullināšanu.

Lāsma Skļarska
Jēkabpils ziņas

{jcomments on}
Прочитано 6823 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO