Tue07232019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Indrāni būvēs jaunas strausu kūtis un kafejnīcu
Понедельник, 19 Июля 2010 00:00

Indrāni būvēs jaunas strausu kūtis un kafejnīcu

Автор 
Zemnieku saimniecība Indrāni plāno īstenot vērienīgu investīciju projektu, uzbūvējot jaunas strausu kūtis un kafejnīcu, raksta Neatkarīgā Rīta Avīze.

Pirms trim gadiem par šādu projektu neviens negribējis neko dzirdēt, un arī banku kredītu procentu likmes bija ļoti augstas, bet nu ir visas vajadzīgās atļaujas projekta īstenošanai un saimniecība var saņemt arī Eiropas Savienības finansējums, taču bankas ir visai atturīgas un prasot papildu ķīlas un nodrošinājumus. Tāpēc saimnieki cerot piesaistīt investoru, atzīst Indrānu īpašnieks Sergejs Saveljevs, piebilstot, ka šī nozare ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē ir perspektīva un pieprasījums pārsniedzot piedāvājumu.

Strausu gaļas produkciju pirms pāris gadiem varēja pārdot vien elitāros pārtikas veikalos - Stockmann, MC2, Sky, bet pašlaik par to ir ieinteresējies lielveikalu tīkls Maxima. Cerams, ka trīs lielākajos šā tīkla veikalos jau pēc pāris nedēļām varēs nopirkt vītinātu strausa gaļu, desas un sautētus strausu gaļas konservus. Gaļas pārstrāde notiek sertificētā kautuvē Jēkabpilī.
Indrānos pašlaik trīs lielos angāros mīt 40 pieauguši strausi, un tie tiek audzēti ar bioloģiskām metodēm. Kopumā Latvijā ir vairāk nekā 100 saimniecību, kurās mīt strausi, raksta NRA.

db.lv

{jcomments on}

Прочитано 6563 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO