Sun06162019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Swedbank un Andra Griģa «karš» turpinās
Вторник, 10 Августа 2010 00:00

Swedbank un Andra Griģa «karš» turpinās

Автор 
Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa 23. augustā izskatīs SIA Swedbank līzings pieteikumu, kurā lūgts atzīt viesnīcu operatores SIA Livland Hotels maksātnespēju.


SIA Livland Hotels iepriekš bija viesnīcu Elefant Hotel Rīgā, Promenade Hotel un Liva Hotel Liepājā operators. Tomēr Promenade Hotel līgumu par viesnīcas apsaimniekošanu lauzusi jau pirms gada, Db.lv apgalvoja SIA MIG Holdings pārstāvis Aigars Kesenfelds. Arī abas pārējās viesnīcas Livland Hotels vairs neapsaimniekojot. Visas trīs viesnīcas iepriekš bija saistītas ar uzņēmēju Andra Griģa un Ivara Kesenfelda ģimenēm, taču Kesenfeldu ģimenei vairs neesot saistības ar Elefant Hotel, norādīja A. Kesenfelds. Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa 27. jūlijā ierosināja Livland Hotels maksātnespējas procesu. Maksātnespējas procesa administrators Oskars Leons Db.lv nevarēja sniegt informāciju nedz par parādu apjomu, nedz par to, kas varētu būt parādnieka pārstāvis, jo informāciju viņš vēl apkopojot. SIA Livland Hotels lielākā īpašniece ir bijusī a/s Mēs Liepājai (tagad a/s Serviss RC), kam pieder 66,67 procenti daļu, bet 33,33 procenti daļu pieder SIA MIG Holdings.


Db.lv jau rakstīja, ka Liepājas tiesa apmierināja a/s Serviss RC prasību piemērot ārpustiesas tiesisko aizsardzību, noraidot a/s Swedbank prasību iesaistīties procesā kā trešajai personai. Savukārt Andris Griģis, galvojot Swedbank aizdevumu Elefant Hotel īpašniecei SIA Hotels Development Group par vairāk nekā 13 miljoniem eiro, uzņēmies saistības, kas draud ar visu īpašumu zaudēšanu. Uzņēmējam piederošo gaļas pārstrādes cehu Kurzemes bekons banka nodevusi apsaimniekošanā SIA Paplakas kautuve VPK. Pats A. Griģis vērsies arī pret advokātu biroju Glimstedt un Partneri, kura klients bija iepriekš, bet kas tagad pārstāv Swedbank intereses tiesvedībā pret Andri un Antru Griģiem.

db.lv

{jcomments on}

Прочитано 6842 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO