Fri03222019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок „Rīgas Miesnieks”: karstā sezona sākusies ļoti veiksmīgi
Среда, 21 Июля 2010 09:44

„Rīgas Miesnieks”: karstā sezona sākusies ļoti veiksmīgi

Автор 
Saskaņā ar tirgus pētījumu kompānijas Nielsen datiem AS „Rīgas Miesnieks” tirgus daļa turpina augt visās nozīmīgākajās produktu grupās – vārītās desas, cīsiņi, cepamās desas, pelmeņi, kūpinātā gaļa un kūpinātās desas.

AS „Rīgas Miesnieks” tirgus daļa ir palielinājusies līdz aptuveni vienai ceturtdaļai no kopējā gaļas tirgus. Uzņēmums ir izteikts tirgus līderis un patērētāju vispieprasītāko gaļas izstrādājumu ražotājs.
Arī nesen iegādātais „Jelgavas gaļas kombināts” ir palielinājis savu tirgus daļu, līdz ar to abiem uzņēmumiem kopā sasniedzot aptuveni vienu trešdaļu no kopējā gaļas tirgus.

„Laiki var mainīties, taču „Rīgas Miesnieka” cīsiņi joprojām ir vispieprasītākais gaļas produkts patērētāju maltītēm”, uzskata AS „Rīgas Miesnieks” valdes priekšsēdētājs Juhans Matts (Juhan Matt). Pierādījums šim apgalvojumam ir jaunākie Nielsen rezultāti, saskaņā ar kuriem septiņi no Top10 visvairāk pārdoto cīsiņu ir ar „Rīgas Miesnieka” zīmolu. „„Rīgas Miesnieka” ražoto cīsiņu tirgus daļa ir 50%, līdz ar to varam lepni teikt, ka katrs otrais nopirktais cīsiņš Latvijā ir ražots „Rīgas Miesniekā””, piezīmē Juhans Matts.

AS „Rīgas Miesnieks” tirgus daļas ir palielinājušās visās nozīmīgākajās produktu grupās – vārītās desas, cīsiņi, cepamās desas, pelmeņi, kūpinātā gaļa un kūpinātās desas.
„Īpaši ir jāatzīmē tirgus daļas būtisks palielinājums salīdzinājumā ar pagājušo gadu pēc apjomiem visnozīmīgākajā - vārīto desu produktu grupā, sasniedzot 25% produktu grupas tirgus daļu, un strauji augošajā maltās gaļas produktu grupā, sasniedzot 67% produktu grupas tirgus daļu. Šādi rezultāti pierāda, ka patērētāji joprojām izvēlas produktus pēc garšas īpašībām, nevis tikai pēc cenas”, skaidro Juhans Matts.

Grila sezonas uzsākšana ir bijusi AS „Rīgas Miesnieks” ļoti veiksmīga. „Rīgas Miesnieks” zīmola marinētās cūkgaļas pārdošanas apjomi salīdzinājumā ar pagājušā gada jūniju ir palielinājušies par 16%. Savukārt, pateicoties vairākiem jaunumiem vistas gaļas zīmola „Kika” produktu portfelī, marinētās vistas produktu pārdošanas apjomi ir palielinājušies par 250% salīdzinājumā ar pagājušo gadu.
Arī cepamo desu pārdošanas apjomi turpina augt, tai skaitā, pateicoties būtiski uzlabotajam produktu iepakojumam, un „Rīgas Miesnieks” tirgus daļa cepamo desu produktu grupā jau ir sasniegusi 27%. „Visi šie dati lieliski pierāda, ka „Rīgas Miesnieks” ir Latvijas patērētāju pirmā izvēle gan cepamo produktu grupā, kas ir tik aktuāla vasarā, gan ikdienas gaļas produktu izvēlē visa gada ietvaros ”, secina Juhans Matts.

„Rīgas Miesnieks” ir dibināts 1922.gadā Rīgā. Kopš 1998.gada "Rīgas Miesnieks" ietilpst "HKScan" grupā. „Rīgas Miesnieks” ir izteikts tirgus līderis Latvijā ar 23% * tirgus daļu. AS „Jelgavas gaļas kombināts” tirgus daļa 6%*, un uzņēmums ir tirgus līderis kūpināto desu un salami segmentā.

"HKScan" ir viena no vadošajām pārtikas produktu ražošanas kompānijām Ziemeļvalstīs un ietver gaļas pārstrādes uzņēmumus Somijā, Zviedrijā, Polijā un Baltijas valstīs. "HKScan" grupā Baltijas valstīs bez AS "Rīgas Miesnieks" ietilpst arī Rakveres gaļas pārstrādes uzņēmums, AS "Ekseko", AS "Tallegg" Igaunijā un "Klaipedos Maisto Mesos Produktai" Lietuvā.

{jcomments on}

Прочитано 8434 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO