Sun06162019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Latvijas patērētājiem piedāvā augstas kvalitātes gaļas izstrādājumus
Вторник, 13 Июля 2010 09:28

Latvijas patērētājiem piedāvā augstas kvalitātes gaļas izstrādājumus

Автор 
Gaļas produktu ar preču zīmi Noo Cepeškungs ražotājs Igaunijas gaļas pārstrādes uzņēmums Noo Lihatoostus, 2010.gada 9.jūlijā saņēma ISO 22000 kvalitātes sertifikātu.
Nõo Lihatööstus AS

Uzņēmums jau kopš tā dibināšanas 1992.gadā par galveno mērķi izvirzījis ražot kvalitatīvus un veselīgus produktus, un to pierāda saņemtais ISO 22000 sertifikāts. Uzņēmuma pastāvēšanas gaitā vienmēr liela uzmanība pievērsta attīstībai. Tiek veiktas investīcijas jaunās ražošanas iekārtās un tehnoloģijās.
ISO 22000 ir pārtikas drošības standarts, kas apliecina uzņēmuma gatavību ražot patērētājiem gardus, veselīgus un augstas kvalitātes gaļas produktus, Noo Cepeškungs šādā veidā pierāda, ka uzņēmums kontrolē pārtikas drošības nodrošināšanu.

Noo Cepeškungs rūpnīcas tehnologi daudz pūļu velta, lai samazinātu produktos sāls un tauku daudzumu, kas nodrošina labākas garšas īpašības un produktu uzturvērtību. Produktu izveides procesā tiek domāts par cilvēkiem ar laktozes un/vai glutēna nepanesību. Līdz ar to daļa no Noo Cepeškungs produktiem nesatur laktozi un ir lietojami uzturā alerģiskiem cilvēkiem.

Savas pastāvēšanas 18 gados uzņēmums kļuvis par vienu no tirgus līderiem Latvijā un Igaunijā. Latvijā 2010.gada pirmajā pusē pēc pārdošanas rādītājiem auksti kūpināto desu segmentā un sagriezto kūpināto šķiņķu segmentā Noo Cepeškungs ieņem vadošu lomu.

Preču zīme Noo Cepeškungs - tā ir kvalitāte un uzticēšanās, kas panākta, piedāvājot patērētājiem produktus, kuri ražoti tikai no svaigas, rūpīgi pārbaudītas un atlasītas vietējās izcelsmes gaļas.

Noo Cepeškungs – tikai pats labākais!
Прочитано 6870 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO