Thu05232019

Last update09:18:21

Вторник, 10 Октября 2006 02:00

Tukumniekus «pārmet» uz Latgali

Автор 

Maksātnespējīgā a/s Latvijas-Francijas kopuzņēmums Tukuma gaļas pārstrādes sabiedrība pārcēlusies no Kurzemes uz Latgali un patlaban bāzējas Rēzeknē, bijušajā keramikas cehā. Savukārt līdzšinējās Tukuma gaļas pārstrādes sabiedrības (TGPS) telpās saimnieko Tukuma gaļas kombināts, kas kaļ vērienīgus plānus par aktivizēšanos tirgū.

Kā liecina informācija oficiālajā valsts laikrakstā Latvijas Vēstnesis, šā gada 21. jūlijā Tukuma gaļas pārstrādes sabiedrība (Tukuma GPS) pasludināta par maksātnespējīgu un, spriežot pēc sludinājuma, tā juridiskā adrese patlaban ir Rēzeknē, Keramikas ielā, kur atrodas bijušais keramikas cehs. Db pārliecinājās, ka cehs ir pamests un tajā nekādas darbības nav vērojamas. Uz šo adresi nav reģistrēts arī neviens telefona numurs, Db uzzināja 1188 dienestā. Db jau rakstīja(24.07.), ka pieteikumu tiesā atzīt Tukuma GPS par maksātnespējīgu iesniedza desu apvalku vairumtirgotājs SIA Bočar, kuram uzņēmums bija palicis parādā ap 4,5 tūkstošus latu.

 

Db sarunā ar Tukuma GPS administratori Ilzi Bagatsku uzzināja, ka kompānijas juridiskā adrese ir mainīta, bet sīkāku informāciju viņa nevarēja sniegt, jo parādnieku pārstāvji neesot sastopami. Arī Db vairāku dienu laika neizdevās iegūt kādu informāciju no bijušajiem uzņēmuma īpašniekiem, jo telefoni klusēja.

 

Triju mēnešu laikā, kā to paredz likums, kopš pasludināta maksātnespēja, var pieteikties uzņēmuma kreditori un likumā noteiktajā kārtībā tiks sasaukta kreditoru sapulce, kad arī būs lielāka skaidrība par parādu apjomu, teica I. Bagatska.


Savukārt valsts aģentūrā Maksātnespējas administrācija (MNA) Db noskaidroja, ka nav apkopota statistika, cik daudz maksātnespējīgās kompānijas mainījušas juridisko adresi. Taču saskaņā ar likumu administratoram ir tiesības mainīt maksātnespejīgās kompānijas juridisko adresi, Db teica MNA sabiedrisko attiecību speciāliste Elvīra Stepanova. Tiesa gan, šajā gadījumā juridiskā adrese mainīta jau martā, pirms vēl pasludināta uzņēmuma maksātnespēja.

 

Avots: Dienas Bizness

Прочитано 6582 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO