Sun06162019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Rīgas Miesniekam atļauj iegūt Jelgavas gaļas kombināta kontrolpaketi
Понедельник, 28 Июня 2010 14:55

Rīgas Miesniekam atļauj iegūt Jelgavas gaļas kombināta kontrolpaketi

Автор 
Konkurences padome (KP) ir atļāvusi apvienoties A/S "Rīgas Miesnieks" un A/S "Jelgavas gaļas kombināts".

Saskaņā ar KP lēmumā noteikto apvienošanās dalībniekiem jānodrošina, ka jebkurai vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības komercsabiedrībai, ja tā ir izteikusi šādu vēlmi, būtu iespējams iegādāties tai vēlamajā apjomā un sortimentā apvienošanās dalībnieku ražotos un realizētos produktus.
Click here to find out more!

Izvērtējot apvienošanos, tika ņemta vērā arī dalībnieku atkarība no lielākajām mazumtirdzniecības ķēdēm, kā arī finanšu līdzekļu un noieta tirgu nepietiekamība veiksmīgai "Jelgavas gaļas kombināta" patstāvīgai darbībai.

100% Rīgas Miesnieka akciju kapitāla pieder Igaunijā reģistrētajai komercsabiedrībai "Rakvere Lihakombinaat", kurā tiešu izšķirošu ietekmi īsteno Somijā reģistrēta akciju sabiedrība" HKScan Oyj".

"Rīgas Miesnieks" pērn strādāja ar Ls 22,869 milj. apgrozījumu, kas salīdzinājumā ar 2008.gadu ir par 14,2% mazāk. Kopējie pārdošanas apjomi samazinājās par 8%, bet Ls 378 tūkst. zaudējumus kompensē kopējais tirgus daļas pieaugums, kas pērn palielinājās līdz 20,8%, salīdzinot ar 20,1% 2008. gadā.

«2009. gadu uzskatu par kritiskāko laiku Latvijas valsts ekonomikā, tomēr esam to veiksmīgi pārvarējuši, noslīpējot uzņēmuma konkurētspēju, ko personīgi dēvēju par galveno pozitīvo rezultātu pērn,» stāsta "Rīgas Miesnieks" valdes priekšsēdētājs Juhans Matts.

Diena

{jcomments on}

Прочитано 6287 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO