Tue07232019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Neviens negrib pirkt Triāla Valmieras ražotni
Четверг, 25 Марта 2010 02:00

Neviens negrib pirkt Triāla Valmieras ražotni

Автор 
Izsole, kurā bija plānots pārdot maksātnespējīgā SIA Triāls Valmieras ražotni, nav notikusi, jo nebija pieteicies neviens pretendents, DB pastāstīja maksātnespējas administrators Alvis Marga.
trials

Viņš arī norādīja, ka nākamā nedēļā tiks sludināta jauna izsole ar pazeminātu sākuma cenu. Savukārt pati izsole varētu notikt maija sākumā. Valmieras ražotnes sākumcena bija noteikta 1,2 miljoni latu.

Jāatgādina, ka šā gada februārī tika nosolīta Lielvārdes ražotne bez iekārtām par 69 tūkstošiem latu un to iegādājās ir iegādājies SIA Latectus, kas ir SEB bankas nekustamā īpašuma pārvaldīšanas uzņēmums. SEB banka ir arī viens no lielākajiem nodrošinātajiem kreditoriem.

Iepriekš SEB bankas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Agnese Strazda norādīja: «Latectus kā jebkurš cits uzņēmums vai privātpersona var piedalīties izsolē, lai iegādātos īpašumu. Tā tas ir noticis arī attiecībā uz Triālu. Pēc tiesas lēmuma par maksātnespēju vai nu tiesas izpildītājs vai maksātnespējas administrators iniciē īpašumu tālāku realizāciju, lai apmierinātu dažādu kreditoru prasības. Šī ir viena no tādām izsolēm. Šobrīd netiek plānota tā tālāka pārdošana.»

DB jau ziņoja, ka pagājušā gada novembrī uzņēmuma kreditori, tiekoties pirmajā sapulcē, nolēma sākt bankrota procedūru. Uzņēmumam kopumā ir 272 kreditori un kopējā prasījumu summa ir 5,276 miljoni latu. Maksātnespējas administrācijā iesniegti darbinieku prasījumi par kopējo summu 81,86 tūkstotis latu, kas ir nesamaksātās darba algas kopā ar nodokļiem.

Savukārt lielākie nodrošinātie kreditori ir SEB banka, VID, SIA Agro Baltic, Valmieras pilsētas dome un citi. Triāls par maksātnespējīgu tika pasludināts no pagājušā gada 30. aprīļa. Maksātnespējas procesa lieta pret Triālu tika ierosināta 5. maijā pēc VID pieteikuma.

db.lv

{jcomments on}
Прочитано 7246 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO