Tue06252019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Nosola maksātnespējīgā SIA Triāls Lielvārdes ražotni
Четверг, 25 Февраля 2010 02:00

Nosola maksātnespējīgā SIA Triāls Lielvārdes ražotni

Автор 
Maksātnespējīgā SIA Triāls Lielvārdes ražotni bez iekārtām par 69 tūkstošiem latu ir iegādājies SIA Latectus, Db pastāstīja maksātnespējas administrators Alvis Marga.

Ražotnes sākuma cena bija 50 tūkstoši latu, bet izsoles solis 500 lati, liecina informācija oficiālajā laikrakstā Latvijas Vēstnesis.

Savukārt 25.martā tiks izsolīta Triāls Valmieras ražotne ar visām iekārtām. Valmieras ražotnes sākuma cena ir noteikta 1,2 miljoni latu. A.Marga arī norādīja, ja Valmieras ražotni neizdosies nosolīt, viņš plāno sasaukt kreditoru sapulci, kurā piedāvās mainīt pārdošanas kārtību un izsolīt atsevišķi iekārtās un nekustamo īpašumu.

Latvijas gaļas ražotāju un pārstrādātāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Jānis Bāliņš iepriekš Db norādīja, ka diez vai kāds no vietējiem ražotājiem varētu iegādāties Triāls ražotnes. Vismaz asociācijai nekāda informācija nav sniegta.

Db jau ziņoja, ka pagājušā gada novembrī uzņēmuma kreditori, tiekoties pirmajā sapulcē, nolēma sākt bankrota procedūru. Uzņēmumam kopumā ir 272 kreditori un kopējā prasījumu summa ir 5,276 miljoni latu. Maksātnespējas administrācijā iesniegti darbinieku prasījumi par kopējo summu 81,86 tūkstotis latu, kas ir nesamaksātās darba algas kopā ar nodokļiem.

Savukārt lielākie nodrošinātie kreditori ir SEB banka, VID, SIA Agro Baltic, Valmieras pilsētas dome un citi. Triāls par maksātnespējīgu tika pasludināts no pagājušā gada 30. aprīļa. Maksātnespējas procesa lieta pret Triālu tika ierosināta 5. maijā pēc VID pieteikuma.

db.lv

{jcomments on}
Прочитано 7192 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Другие материалы в этой категории: « Prasījumi pret Triālu – 5 miljoni Ls Viesuļi dodas pie islāma »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO