Tue03262019

Last update09:18:21

Понедельник, 11 Мая 2009 00:00

"Triāls" cer uz sanāciju

Автор 
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Lielo nodokļu maksātāju pārvalde 30.aprīlī Valmieras rajona tiesā iesniegusi gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA “Triāls” maksātnespējas pieteikumu un 5.maijā tiesa pieņēmusi lēmumu par maksātnespējas procesa lietas ierosināšanu, informēja Valmieras rajona tiesas priekšsēdētāja palīdze Nora Liepiņa.
VID tiesai iesniegtajā pieteikumā norāda, ka “Triāls” ir saistības pret valsts budžetu 1 541 146 latu apmērā. Šo summu veido aktuālais nodokļu parāds uz 2009.gada 29.aprīli - 674 271 lats - un nodokļu parādi, kuriem pagarināti un sadalīti samaksas termiņi - 866 874 lati.
“Triāls” valdes priekšsēdētājs Valts Blaumanis sacīja, kad VID pieņemtais lēmums ietekmē visu uzņēmumu.

“VID likuma robežās allaž ir bijis pretimnākošs, un līdz šim mēs esam varējuši vienoties. Šoreiz Ieņēmumu dienests ir pieņēmis šādu lēmumu un nav izmantojis citas iespējas, kā naudu atgūt. Mēs tomēr ceram, ka viss beigsies pozitīvi un tiks pieņemts lēmums uzņēmumu sanēt,” informēja Blaumanis.
Neskatoties uz VID lēmumu, uzņēmums, kurā pašlaik nodarbināti 200 cilvēki, savu darbību turpina. “Mēs turpinām ražot, iepērkam izejvielas un savu preci piegādājam veikaliem. Esam noslēguši līgumu ar lielveikaliem “Rimi” Lietuvā un drīzumā sāksim piegādāt savu produkciju. Skaidrs, ka šāda ziņa par VID lēmumu negatīvi iespaido uzņēmuma tēlu, bet mēs esam gatavi savu darbību turpināt. Arī darbiniekus sapulcē aicinājām turpināt strādāt.”
“Triāls” ir viens no lielākajiem gaļas pārstrādes uzņēmumiem Latvijā, kas ražo un piedāvā dažāda veida desas, kūpinājumus, konservus, kulinārijas un svaigas gaļas izstrādājumus. Uzņēmuma ražotne, kā arī administratīvais bloks Valmierā izvietots 12 hektāru lielā teritorijā.
Kā pastāstīja Liepiņa, tiesas sēde šajā lietā vēl nav nozīmēta, jo vēl nav zināms “Triāls” administratora kandidāts, kuru ieteiks Maksātnespējas administrācija, bet apstiprinās tiesa.

{jcomments on}
Прочитано 5828 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO