Sun06162019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Notika Putnu fabrika Ķekava kārtējā akcionāru sapulce
Среда, 10 Февраля 2010 00:00

Notika Putnu fabrika Ķekava kārtējā akcionāru sapulce

Автор 
AS „Putnu fabrika Ķekava” akcionāri SIA „Kopfonds” un AS „Ķekavas Broileri” ir veikuši mantisko ieguldījumu LVL 964 236 apmērā, tādējādi palielinot uzņēmuma pamatkapitālu līdz LVL 5 073 852,00. Pamatkapitāls sastāv no 181 209 akcijām, ar vienas akcijas nominālvērtību LVL 28,00.

Akcionāru sapulcē tika palielināts padomes locekļu skaits līdz 5 personām, kā arī tika ievēlēta jauna padome ar padomes priekšsēdētāju Juri Eizentālu un padomes priekšsēdētāja vietnieku Aleksandru Solomku.

Valdes sastāvs paliek līdzšinējais.

Jaunievēlētā padome noteica un apstiprināja A/s “Putnu fabrika Ķekava” tālākās attīstības mērķus – produkcijas ražošanas apjoma un eksporta palielināšanu, kā arī produktu sortimenta paplašināšanu, saglabājot līdzšinēji augsto produkcijas kvalitāti.

Pagājušajā gadā uzņēmums realizēja 16 156 tonnas saražotās produkcijas, kas ir tikai par 2% mazāk nekā 2008.gadā, kad realizētais apjoms bija 16 480 tonnas. Neskatoties uz sarežģīto ekonomisko situāciju un pirktspējas lejupslīdi valstī, uzņēmums ir saglabājis savu tirgus daļu un noturējis pārdošanas apjomus bez ievērojumiem kritumiem.

Uzņēmuma galvenās prioritātes 2010. gadā ir saglabāt produkcijas kvalitātes augsto līmeni, plašo sortimentu visām gaumēm, kā arī līdzšinējos produkcijas pārdošanas apjomus vietējā tirgū un iekarot jaunus eksporta tirgus. Īpaši ir atzīmējams fakts, ka, izpildot visas stingrās Krievijas Federālā veterinārā un fitosanitārā uzraudzības dienesta prasības, 2009.gada decembrī AS „Putnu fabrika Ķekava” tika iekļauta uzņēmumu sarakstā, kuriem ir tiesības eksportēt produkciju uz Krievijas Federāciju.

2009. gadā tika eksportēti 15,2% uzņēmuma saražotās produkcijas. Galvenās eksporta valstis ir Igaunija, Zviedrija, Holande un Lielbritānija.

Būdama uzticīga saviem patērētājiem un gatavojoties vasaras sezonai, AS „Putnu fabrika Ķekava” tradicionāli piedāvās jaunus produktus, kurus būs iespējams iegādāties „Ķekava” firmas veikalos, kā arī parējās tirdzniecības vietās visā Latvijā. Šobrīd ar zīmolu „Ķekava” Latvijā tiek piedāvāti vairāk kā 90 produkti - svaigi, marinēti, karsti kūpināti vistas gaļas produkti, kā arī vārītas un kūpinātas desas, cīsiņi un kulinārijas izstrādājumi.

{jcomments on}

Прочитано 7871 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO