Thu05232019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Lido gatavojas atvērt uzņēmumus Sanktpēterburgā
Вторник, 16 Марта 2010 02:00

Lido gatavojas atvērt uzņēmumus Sanktpēterburgā

Автор 
«Braucienā uz Sanktpēterburgu mēs jau esam atraduši trīs ļoti nopietnus partnerus. Šo piektdien viņi brauks pie mums, lai risinātu konkrētas sarunas par investīcijām. Viņi grasās ieguldīt naudu, mēs – atvērt savus uzņēmumus Pēterburgā,» atzīmē SIA Lido īpašnieks Gunārs Ķirsons.
Kirsons


Viņš bija viens no uzņēmējiem, kas kopā ar Rīgas domes delegāciju pagājušajā nedēļā apmeklēja Sanktpēterburgu. Līdztekus konferencei un kontaktbiržai daudziem uzņēmējiem bija arī divpusējas tikšanās ar saviem esošajiem un potenciālajiem biznesa partneriem, informē Rīgas dome.

«Jebkurš biznesa brauciens ir vērtējams pozitīvi - jo vairāk un labāk prezentēsimies, jo vairāk būs darbavietu,» gandarīts G. Ķirsons. Db.lv jau ziņoja, ka Latvijā lielākais sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums Lido šobrīd izskata iespēju atvērt ēstuvi un arī izveidot izklaides centru Vācijā, Vert¬heimas pilsētā. Savukārt iepriekš ēdināšanas kompleksa izveidē Tallinā Solaris centrā Lido investēja 30 milj. Igaunijas kronu jeb 1,3 milj. Ls.

Sekmīgs Sanktpēterburgas apmeklējums padevies arī Rēzeknes gaļas kombinātam. «Interesi par mūsu produkciju ir izrādījuši Sanktpēterburgas tirdzniecības tīkli. Pašlaik tiek risināti tehniskas dabas jautājumi, pirmām kārtām par cenām, kādas tur veidosies pēc produkcijas atmuitošanas. Ceru, ka mums izveidosies laba sadarbība,» atzinis SIA Rēzeknes gaļas kombināts padomes priekšsēdētājs Guntis Piteronoks.

Savukārt SIA Lāči īpašnieks Normunds Skauģis vēl ir piesardzīgs attiecībā uz to, cik sekmīga būs padevusies vizīte. «Mēs tikāmies ar divu tirdzniecības tīklu pārstāvjiem, pašlaik gatavojam viņiem piedāvājumu. Kā klāsies – to mēs redzēsim tuvākā vai tālākā nākotnē».

Miks Lūsis
Autors: Edmunds Brencis, Dienas Mediji
Db.lv


Прочитано 6890 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO