Tue07232019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Uzņēmums “Forevers” atzīmē 10 gadu jubileju
Воскресенье, 05 Ноября 2006 00:00

Uzņēmums “Forevers” atzīmē 10 gadu jubileju

Автор 

Šā gada novembrī viens no lielākajiem gaļas pārstrādes uzņēmumiem “Forevers” svin uzņēmuma 10 gadu jubileju. Vienlaikus uzņēmums atzīmē arī jaunā ražošanas kompleksa, kas atrodas Rīgā, Granīta ielā 9a un kura platība ir 8250 m2, atvēršanu.
Forevers

Ražotnes projektu izstrādājis viens no Eiropas vadošajiem gaļas pārstrādes tehnoloģiju uzņēmumiem - „Schulte Lebensmitteltechnik“. Šis uzņēmums arī uzraudzīs jaunās ražotnes būvniecību, nodrošinot pilnīgu tās atbilstību ES standartiem un visaugstākajai kvalitātei.


„Forevers“ desu ražošanas cehā jau ir uzstādītas FREY “šprices“, kuras ir aprīkotas ar dabīgo apvalku pārtinēju. Papildus nopirktas vēl divas šādas iekārtas. Tās strādniekiem atvieglo ikdienas darbu. Viņiem ar rokām vairs nav jāveic darbietilpīgā un monotonā desu un sardeļu savīšanas operācija. Ar šo iekārtu iespējams noteikt arī precīzu izejvielu devu, kas ir ievietojama apvalkā. Uzņēmumā ir iegādāta arī jaudīga gaļas maļamā mašīna, kas strādniekiem ļauj strādāt ar sasaldētu gaļu, kā arī automātiska vakuuma iepakošanas līnija, ar ražību - 1 – 1,5 tonnas produkcijas stundā.

“Forevers” kūpināšanas cehs ir aprīkots ar septiņām austriešu termokamerām Sorgo, no kurām viena paredzēta gaļas izstrādājumu vārīšanai. Kūpināšanas process uzņēmumā ir pilnībā datorizēts.


Speciālistam, kas ar to strādā, ir tikai jāizvēlas programma, kas atbilst termokamerā ievietotajam produktam un jāiedarbina tā. Produkcijas gatavība tiek noteikta automātiski. Vienlaikus tiek izsekots un kontrolēts arī viss tehnoloģiskais process, kas notiek termokamerā, kā arī tiek veikta termoapstrādes un mitruma rādītāju reģistrācija. Tas ļauj kontrolēt gatavās produkcijas kvalitāti. Strādājot ar šo programmu, uzņēmums var ražot arī ekskluzīvu produkciju.

Vēl viena šo kameru priekšrocība ir tā, ka dūmu izmešu daudzums tajā ir pat zemāks nekā to paredz visstingrākās Eiropas Savienības prasības. Strādāt bez ārējiem elektroapgādes avotiem uzņēmumam ļauj nesen ieviestā koģenerācijas sistēma, kas sastāv no 6 dzinējiem, kurus darbina dabas gāze. Projekts bija diezgan riskants, jo tā ir nestandarta energoapgādes metode Latvijā. Taču laiks parādīja, ka lēmums ir bijis pareizs. Ar elektroenerģiju un siltumu uzņēmums nu sevi nodrošina pats.

Cehs

“Mums ir tikai 10 gadi! Tas ir maz un vienlaikus arī daudz. “Daudz” tādēļ, ka šajos 10 gados mūsu uzņēmums no neliela uzņēmuma, ar pamata kapitālu dažu tūkstošu latu apmērā, ir kļuvis par ražošanas apvienību ar apgrozījumu apmēram 10 miljoni latu gadā. “Maz” tāpēc, ka jaunais uzņēmuma kolektīvs neapstājas pie paveiktā, ar profesionālu pieeju un atvērtu sirdi raugās rītdienā.

“Forevers” dienu no dienas attīstās arvien vairāk un vairāk, savā uzņēmumā uzstādot gan mūsdienīgu aprīkojumu, gan mehanizējot un optimizējot darbinieku darbu. Arī uzlabojot loģistiku un izstrādājot jaunas gaļas izstrādājumu sērijas, kā arī nepārtraukti strādājot pie produktu ražošanas kvalitātes uzlabošanas”.

 

Прочитано 7968 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO