Fri03222019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок No Putnu fabrikas Ķekava aiziet Pēps Lass
Понедельник, 07 Сентября 2009 00:00

No Putnu fabrikas Ķekava aiziet Pēps Lass

Автор 
Ar šā gada 31.augustu personīgu iemeslu dēļ a/s Putnu fabrika Ķekava valdes priekšsēdētāja posteni atstājis Pēps Lass (Peep Lass).

Viņa vietā stājies Vitālijs Judins, kurš no 2009.g. 21. janvāra pildīja AS Putnu fabrika Ķekava valdes locekļa pienākumus. Savukārt par valdes locekļiem ievelēti uzņēmuma Putnu gaļas pārstrādes un mārketinga departamenta direktore Tatjana Solomka un Tehniska departamenta direktors Viktors Stepanovs.


V. Judins ir ieguvis maģistra grādu Latvijas Universitātē un diplomus mārketinga un banku jomā Universitātē Leipcigā (Vācija). Savulaik strādājis Lateko Bankā, Vereinsbank - Riga, Saules Banka, arī Recipe Plus, Calcex, Sentor Farm, vadījis Lidl Baltijas valstu pārstāvniecību, kā arī citās kompānijās kā vadītājs un stratēģiskās attīstības konsultants, veicinot finansiālo un administratīvo sistēmas pilnveidošanu un attīstību automobiļu mazumtirdzniecībā Krievija un Ukrainā.
Par galvenajiem valdes uzdevumiem paliek uzņēmuma stabilas darbības nodrošināšana, vadošo pozīciju saglabāšana Latvijas tirgū, jaunu tirgus segmentu apgūšana, eksporta darījumu apjoma veicināšana Baltijas valstīs un ES, kā arī produkcijas sortimenta paplašināšana, piedāvājot Latvijas un ES valsts iedzīvotājiem kvalitatīvu putnu gaļas produkciju. Uzņēmuma padomes sastāvs paliek nemainīgs. Atskatoties uz paveikto darbu, uzņēmums atzīmē, ka kopš 2004.gada, kad uzņēmumu sāka vadīt Pēps Lass, neto apgrozījums ir palielinājies no 7.48 miljoniem latu līdz 23.9 miljoniem latu 2008. gadā. Ražotnes rekonstrukcijā un jaunu iekārtu iegādē 5 gadu laikā tika investēti 17.2 miljoni latu. 2008. gadā, salīdzinot ar 2007. gadu, a/s Putnu fabrika Ķekava ražošanas un realizācijas apjomu palielinājušies par 31%.
2008.gadā eksports sasniedza 15% no kopēja apgrozījuma vai 3.56 milj. latu. Uzņēmums eksportē savu produkciju uz Igauniju, Zviedriju, Holandi, Lielbritāniju u.c. ES valstīm, piedaloties eksporta naudas ienākumu veicināšanā Latvijā. Putnu fabrika Ķekava ir viens no lielākajiem Latvijas nodokļu maksātājiem, nodrošinot darba vietas vairāk nekā 640 cilvēkiem.

Avots: db.lv

{jcomments on}
 
Прочитано 7488 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO