Sat08172019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Triāls optimizē ražošanu atlaižot darbiniekus
Пятница, 09 Мая 2008 02:00

Triāls optimizē ražošanu atlaižot darbiniekus

Автор 
SIA Triāls atbrīvotajiem darbiniekiem izmaksās visas kompensācijas, kas paredzētas likumdošanā. Laika posmā no 2005. līdz 2006. gadam tika veikta ražošanas centralizācija pārvietojot visas uzņēmuma struktūrvienības uz Valmieru, tika slēgta nerentablā kautuve, db.lv informēja Inese Ozola, SIA Triāls mārketinga vadītāja.
 

Kopš 2006. gada maija uzņēmumā ir ieviesta vadības uzskaites sistēma, kas būtiski ļauj uzlabot uzņēmuma efektivitāti. No 2007. gada rudens SIA Triāls ar panākumiem darbojas  automatizēta ražošanas uzskaites sistēma.

SIA Triāls vadība ir pieņēmusi lēmumu veikt ražošanas reorganizāciju, lai paaugstinātu darba ražīgumu, kā rezultātā esošie preču pārdošanas apjomi un turpmākā uzņēmuma izaugsme tiks nodrošināta nodarbinot par deviņdesmit darbiniekiem mazāk kā līdz šim. Ražošanas reorganizāciju pilnībā tiek plānots pabeigt līdz šī gada augustam.

Tālākā perspektīvā uzņēmuma vadība paredz iespēju atkal pakāpeniski palielināt darbinieku skaitu.

Jau ilgāku laiku vērojams būtisks izmaksu pieaugums dažāda veida resursiem. Arī šī gada aprīlī tika palielināti gāzes un elektroenerģijas tarifi, ievērojami ir kāpusi izejvielas iepirkuma cena, kā arī pieaugušas citas ražošanai nozīmīgas izmaksas. Kopējā situācija ietekmē patērētāju pirktspēju ne tikai Latvijā, bet arī citur Baltijā.

"Esošā ekonomiskā situācija, mūsuprāt, saglabāsies ilgāku laiku un nav tikai īslaicīga parādība.Tas nozīmē, ka ir jāmeklē citas iespējas, lai nodrošinātu sekmīgu uzņēmuma attīstību. Uzņēmumam ir jābūt elastīgam un jāspēj ātri piemēroties apstākļiem, kurus nosaka ārējie faktori," skaidro SIA Triāls valdes priekšsēdētājs Valts Blaumanis.

 

 

 

Db.lv

{jcomments on}
Прочитано 6488 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Другие материалы в этой категории: « Nedomā atlaist darbiniekus Putnu gaļas tirgū pagaidām viss mierīgi »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO