Thu07182019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок AS HKScan Latvia peļņa ievērojami samazinājusies
Пятница, 22 Мая 2015 00:00

AS HKScan Latvia peļņa ievērojami samazinājusies Избранное

Автор 

Gaļas pārstrādes uzņēmuma AS HKScan Latvia (bijušais Rīgas miesnieks) neto apgrozījums 2014. gadā saglabājās iepriekšējā gada līmenī un sasniedza 37,074 miljonus eiro, liecina Lursoft dati.


Pagājušo gadu gaļas pārstrādes uzņēmums aizvadīja ar peļņu, kas mērojama ar 129,362 tūkstošiem eiro, savukārt 2013. gadā uzņēmums nopelnīja 826,754 tūkstošus eiro pēc nodokļu nomaksas. HKScan Latvia 2014. gadā nodrošināja vairāk nekā 200 darbavietas..


HKScan Latvia arī 2014. gadā saglabāja savas līdera pozīcijas gaļas ražošanas nozarē, saskaņā ar aprēķiniem, aizņemot apmēram 30% no kopējā gatavo gaļas produktu tirgus Latvijā. Uzņēmumam līdera pozīcijas palīdzēja saglabāt jaunu produktu veiksmīga ievešana tirgū, kā arī mārketinga atbalsts un realizētā cenu politika klientiem.


HKScan Latvia vadība norāda, ka 2015. gadā plāno turpināt esošo produktu zīmolu stratēģiju. Tāpat uzņēmums turpinās fokusēties arī uz investīcijām ražošanā, lai nodrošinātu mūsdienīgu ražošanas vidi, nemitīgi uzlabojot ražošanas procesu un ražojot produktus atbilstoši patērētāju un likumu prasībām.

Avots: db.lv


Kūpināšanas kameras REICH

Piedāvājam atjaunoto kūpināšanas aprīkojumu ar viena no vadošo pasaules ražotāju – vācu kompānijas Reich rūpnīcas garantiju. Vairāk kā simts gadus REICH ir viskvalitatīvākās un uzticamākās tehnikas simbols, ja runa iet par desu un citu gaļas produkciju veidu termoapstrādes tehniku.

reich main

Прочитано 5668 раз
Оцените материал
(2 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Другие материалы в этой категории: « Lielzeltiņiem jauns vadītājs Biovela cer palielināt apgrozījumu par 5% »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO