Sat08172019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Lielzeltiņi izveidojuši padomi un veikuši izmaiņas valdē
Понедельник, 13 Октября 2014 00:00

Lielzeltiņi izveidojuši padomi un veikuši izmaiņas valdē

Автор 

SIA Lielzeltiņi, kuri nodarbojas ar broileru gaļas ražošanu un realizāciju, kā arī pusfabrikātu ražošanu, vakar ir reģistrējuši izmaiņas uzņēmuma valdē un padomē. Lursoft sadarbībā ar Capitalia 2013. gadā Lielzeltiņus novērtējuši ar 20,7 miljoniem eiro.

lielzeltini krustpils

 


Lursoft pieejamā informācija norāda, ka no valdes locekļa amata aizgājis Igors Zolotarjovs, savukārt, valdei pievienojies Edgars Godmanis, Eduards Kovaļko, Andris Vilcmeiers un Lietuvas pilsonis Saulius Petkevičius, jānorāda, ka viņiem līdzās darbojas Māris Adijāns, kurš jau kopš 2013. gada ieņem valdes priekšsēdētāja amatu.

Jāatzīmē arī tas, ka uzņēmumam izveidota arī padome, kurai pievienojušies lietuvieši Gintaras Maželis, Andrius Pranckevičius un Darius Zubas. Lielzeltiņu vienīgais īpašnieks jau no šā gada februāra nemainīgi ir Lietuvas Republikā reģistrētais AB Linas Agro Group. Lielzeltiņiem pieder arī daļas SIA Putnu fabrika Ķekava.


Aplūkojot uzņēmuma darbību aizvadītajā gadā, ir redzams, ka peļņa sasniedz 2,4 miljonus eiro pēc nodokļu nomaksas, kas ir vairāk nekā trīs reizes pārspējusi tā peļņu 2012. gadā. Uzņēmuma neto apgrozījums 2013. gadā ir mērojams ar 26,3 miljoniem eiro. 2013. gadā uzņēmums ar darbavietām nodrošināja 380 darbiniekus.

 

Avots: db.lv

Прочитано 3769 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO