Fri12062019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Rīgas Miesnieks atgriezies peļņā
Понедельник, 12 Мая 2014 00:00

Rīgas Miesnieks atgriezies peļņā

Автор 

Pagājušajā gadā AS Rīgas Miesnieks neto apgrozījums salīdzinājumā ar 2012. gadu palielinājās par 5,49% un sasniedza 37,7 miljonus eiro.

 

Lielāko apgrozījuma pieauguma daļu nodrošināja eksporta apjoma pieaugums – gan HKScan Grupas uzņēmumiem Baltijā un Skandināvijā, gan uz ārējiem tirgiem.

Pretēji 2012.gada rezultātiem, 2013.gadu AS Rīgas Miesnieks pabeidza ar peļņu – tā veidoja 826,7 tūkstošus eiro. Šo rezultātu veicināja gan pēdējo trīs gadu laikā novadītā uzņēmuma organizatoriskās struktūras reorganizācija, kas nodrošināja uzņēmuma darbības efektivitātes paaugstināšanu, gan jaunu produktu ieviešana tirgū, mārketinga atbalsts un realizētā cenu politika klientiem.

«Neskatoties uz to, ka situācija tirgū nav bijusi labvēlīgākā, it īpaši ārējos tirgos, pateicoties pēdējo gadu laikā paveiktajiem darbiem gan Latvijā, gan HKScan grupas ietvaros Baltijas līmenī, mums ir izdevies nostiprināt savas līdera pozīcijas Latvijā, it īpaši gatavo gaļas produktu segmentā, kā arī noslēgt 2013.gadu ar peļņu,» stāsta AS Rīgas Miesnieks vadītājs Janeks Kalbins.

Viņš uzsver, ka 2014.gads izskatās izaicinošs, ko nosaka galvenokārt situācijā ārējos tirgos. No vienas puses, graudu cenas ir samazinājušas, no otras – situācija ar cūkgaļas un cūkgaļas produktu eksportu aizliegumu no ES uz Krieviju var izraisīt konkurences saasināšanos, tādā veidā mazinot tirgus spēlētāju peļņu.

2013. gadā tika apgūtas investīcijas 330 tūkstošu apmērā, kas tika pārsvarā ieguldītas uzņēmuma ražošanas un loģistikas procesu attīstībai. 2014. gadā uzņēmums plāno turpināt investēt līdzekļus ražošanas attīstībā, tai skaitā jaunu iekārtu iegādē, kā arī zīmolu Rīgas Miesnieks, Tallegg un Jelgava nostiprināšanā.

Avots: db.lv


AIRMASTER® IC-InterCooler kūpināšanas kamera ar intensīvās atdzesēšanas iekārtas funkcijas

AIRMASTER® IC-InterCooler tiek uzskatīta par visjaunāko paaudzi kompānijā REICH. Tā ir īsta hibrīdiekārta, kas apvieno universālās iekārtas (UK sērijas) un intensīvās atdzesēšanas iekārtas (IKK sērija) funkcijas. Šeit ar vienu vienīgu iekārtu iespējams realizēt visus termiskos procesus, tai skaitā intensīvās atdzesēšanas procesus.

 

Прочитано 4498 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO