Thu06202019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Street Burgers atklās savu gaļas pārstrādes cehu
Вторник, 20 Мая 2014 00:00

Street Burgers atklās savu gaļas pārstrādes cehu

Автор 

Burgeru ražotājs Street Burgers šogad plāno strauji paplašināties, atklājot restorānu Vecrīgā un gaļas pārstrādes cehu, kā arī cenšoties pārdot uzņēmuma franšīzes Eiropā un Krievijā, sacīja uzņēmuma līdzīpašnieks Aleksandrs Vēvers.

 

«Maijā veram vaļā otro restorānu Vecrīgā, kurā esam ieguldījuši 120 tūkstošus eiro. Restorānu biznesā ir nerakstīts likums - nevari pelnīt ar vienu iestādi, jāveido tīkls, tad ikmēneša apgrozījums ļauj variēt, no divu restorānu peļņas atverot trešo un tā tālāk. Tādēļ ir nodomu plāns novembrī atvērt trešo restorānu, bet kopumā Rīgā potenciāli ir vēl četras vietas, kur atvērt «burgernīcas»,» sacīja A. Vēvers.

Jautāts, kā uzņēmums spēs apstrādāt burgeriem nepieciešamo gaļas daudzumu, atverot aizvien jaunus restorānus, viņš atzina, ka patlaban tiek veidota sava gaļas pārstrādes ražotne.

«Tā kā iepirktās liellopu gaļas daudzumu nāksies palielināt, esam izveidojuši savu ražošanas cehu, kas atrodas kādas bijušās konditorejas telpās. Kopā ar investoru ražotnē esam ieguldījuši 20 tūkstošus eiro, un atklāšana plānota jūnijā,» norādīja uzņēmējs.

Viņš arī sacīja, ka ražošanas cehā gaļa tiks marinēta, malta un citādi apstrādāta. Turklāt produkciju izmantos ne tikai Street Burgers vajadzībām, bet pēc pieprasījuma apgādās arī kafejnīcas un šašliku bārus.

«Ceha kapacitāte ļauj četru-piecu stundu laikā pārstrādāt 60 kilogramus gaļas. Tāpat cehā ražosim frī kartupeļus, tos iepērkam no vietējiem zemniekiem, kā arī no vietējiem miltiem cepsim burgeriem nepieciešamās maizītes,» sacīja A. Vēvers.

Tāpat viņš norādīja, ka nākotnē plānota Street Burgers izplešanās arī ārvalstīs, pārdodot uzņēmuma franšīzi.

«Pirmās iestrādes ir Tallinā, kur brīva tirgus niša un ļoti liels tūristu pieplūdums. Tāpat veidojam sakarus ar Krieviju un NVS valstīm. Franšīzes pircējam jāatrod vieta, jāiegulda investīcijas, bet strikts noteikums, kas jāievēro - tikai vietējās izcelsmes izejvielu izmantošana burgeru ražošanā. Gaļai jābūt vietējai, un būs aizliegts iepirkt gaļu no jebkurām citām valstīm vai kaut kā citādi mainīt uzņēmuma koncepciju,» norādīja uzņēmuma vadītājs.

Avots: db.lv

Foto: Foto: Facebook/Street Burgers

Прочитано 3899 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO