Sun10202019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Rīkos publisku apspriešanu par plānoto fermu paplašināšanu Bauskas novadā
Пятница, 04 Апреля 2014 00:00

Rīkos publisku apspriešanu par plānoto fermu paplašināšanu Bauskas novadā

Автор 

Putnu gaļas ražotāja SIA "Lielzeltiņi" nākamnedēļ rīkos publisku apspriešanu saistībā ar plānoto fermu paplašināšanu vairāk nekā 40 000 putnu audzēšanai Bauskas novada Ceraukstes pagastā un A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas saņemšanu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

 

Sabiedriskā apspriešana notiks 9.aprīlī "Lielzeltiņu" konferenču zālē "Mazzeltiņos", sākums plkst.17.

Iesniegums A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas saņemšanai sagatavots un iesniegts Jelgavas Reģionālajā vides pārvaldē atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem "Kārtība, kādā piesakāmas A, B un C kategorijas piesārņojošās darbības un izsniedzamas atļaujas A un B kategorijas piesārņojošo darbību veikšanai".

Par atļaujas izsniegšanu atbildīga Jelgavas Reģionālā vides pārvalde.

Kā ziņots, "Lielzeltiņu" apgrozījums pagājušajā gadā bijis 26,335 miljoni eiro salīdzinājumā ar 21,306 miljoniem 2012.gadā. Savukārt uzņēmuma peļņa sasniedza 2,443 miljonus eiro salīdzinājumā ar 724 667 eiro iepriekšējā gadā.

Pērn putnu novietņu atjaunošanā veiktas investīcijas vairāk nekā astoņu miljonu eiro apjomā, savukārt šogad plānots turpināt eksporta tirgus daļas palielināšanu un paplašināt broileru gaļas pārstrādes produktu sortimentu.

"Lielzeltiņi" kā Latvijas-Izraēlas kopuzņēmums dibināts 1994.gadā, kad "Lielzeltiņi" no kreditora iegādājās bijušās paju sabiedrības "Bauskas putni" ražošanas kompleksu. Patlaban "Lielzeltiņi" aizņem aptuveni 30% no Latvijā saražotās putnu gaļas tirgus. 35% no saražotā apjoma tiek pārdots nesadalītā veidā.

Pagājušā gada vasarā "Lielzeltiņi", tāpat kā pārējie lielākie Latvijas putnu gaļas pārstrādes uzņēmumi, nonāca Lietuvas holdinga "Linas Agro Group" īpašumā, kad Lietuvas uzņēmums parakstīja vienošanos ar privātpersonām un juridiskām personām par 87% "Putnu fabrikas Ķekava", 100% SIA "Broileks", 100% SIA "Cerova" un 100% "Lielzeltiņi" akciju un daļu iegādi. Darījumu pilnīga noslēgšana bija atkarīga no daudzu nosacījumu izpildes, tostarp atļaujas saņemšanas no Konkurences padomes, kas tika saņemta pērn 28.oktobrī.

Avots: LETA

Прочитано 3859 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO