Mon05202019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок "Ķekavas broileriem" pasludināta maksātnespēja
Пятница, 28 Марта 2014 00:00

"Ķekavas broileriem" pasludināta maksātnespēja Избранное

Автор 

Rīgas rajona tiesā 21.martā pasludināts maksātnespējas process veikalu ķēdes "Ķekava" īpašniecei AS "Ķekavas broileri", liecina ieraksts Maksātnespējas reģistrā. Par maksātnespējas procesa administratori tika iecelta Baiba Pļaviņa.

 

Līdz ar to uzņēmumam izbeigts tiesiskās aizsardzības process, kurš tika ierosināts 2012.gada vasarā.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Ķekavas broileru" apgrozījums 2012.gadā bija 4,46 miljoni latu (6,35 miljoni eiro), kas ir 36% samazinājums salīdzinājumā ar 7,06 miljonu latu (10,04 miljonu eiro) apgrozījumu 2011.gadā.

Uzņēmuma zaudējumi pieauguši no 1,39 miljoniem latu (1,98 miljoniem latu) 2011.gadā līdz 2,07 miljoniem latu (2,94 miljoniem eiro) pērn.

Lietuviešu holdings "Linas Agro Group" pēc Latvijas putnu pārstrādes uzņēmumu iegādes neplāno pārpirkt arī veikalu tīklu "Ķekavas broileri", kas ir bijis nozīmīgākais klients AS "Putnu fabrika Ķekava" ("Ķekava") un kuram, tāpat kā "Ķekavai", pieteikts tiesiskās aizsardzības process.

"Nē, veikalus nepirkām un arī nepirksim. Bijām informēti par šo uzņēmumu, tomēr visu uzņēmumu akcionāru sastāvs atšķiras, turklāt šis uzņēmums nebija arī piedāvājuma paketē," intervijā biznesa portālam "Nozare.lv" iepriekš atzina kompānijas valdes loceklis Andrus Pranckevičus

Vienlaikus viņš atzina, ka jautājums par veikalu tīkliem kā viens no prioritāriem būs jau tuvākajā nākotnē, kur risinājums varētu būt jauna pārdošanas tīkla izveide.

Avots: LETA

Прочитано 3768 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO