Sun05192019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Lielzeltiņu apgrozījums audzis par ceturtdaļu
Пятница, 14 Февраля 2014 00:00

Lielzeltiņu apgrozījums audzis par ceturtdaļu Избранное

Автор 

SIA Lielzeltiņi apgrozījums pērn sasniedzis 26,3 miljonus eiro, kas ir pieaugums par 23,6%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, liecina Lursoft dati.

 

Līdz ar apgrozījumu augusi arī Bauskas pievārtē esošā uzņēmuma peļņa, kas pēc nodokļu nomaksas salīdzinājumā ar aizpagājušā gada rādītāju palielinājusies pat vairāk nekā trīs reizes, sasniedzot 2,443 miljonus eiro.

Pagājušajā gadā SIA Lielzeltiņi saražojusi 7,742 tūkstošus tonnu svaigas broilera gaļas un subproduktus un, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, kāpinājusi broileru gaļas pārstrādes produktu ražošanas apjomus par 16,4%.

Uzņēmuma vadība norāda, ka pagājušajā gadā arī būtiski kāpināti kombinētās lopbarības ražošanas apjomi, sasniedzot 40,05 tūkstošus tonnu.
Uzņēmums šogad arī iecerējis kāpināt eksporta tirgus daļu, paplašināt broileru gaļas produktu, tai skaitā arī ātri pagatavojamo produktu, sortimentu un kopumā palielināt pārdošanas apjomus.

Db.lv jau rakstīja, ka par uzņēmuma vienīgo kapitāldaļu turētāju kļuvis Lietuvas AB Linas Agro Group, kuram iepriekš piederējuši 14,5% uzņēmuma daļu.

Aizvadītā gada oktobrī Konkurences Padome pieņēmusi lēmumu atļaut lauksaimniecības uzņēmumu holdingkompānijai AB Linas Agro Group iegādāties AS Putnu fabrika Ķekava, SIA Lielzeltiņi, SIA Cerova un SIA Broileks. Atļauja dota, jo apvienošanas rezultātā uzņēmumi varēs stiprināt konkurētspēju gan Baltijas, gan Skandināvijas tirgū.

Avots: db.lv


 

MAŠĪNAS GAĻAS GRIEŠANAI UZ KUBIŅIEM UN SLOKSNĒM

Прочитано 3987 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO