Sun05192019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Nogalinātā Lūša uzņēmumu nopērk Masa Invest
Среда, 11 Февраля 2009 02:00

Nogalinātā Lūša uzņēmumu nopērk Masa Invest

Автор 

Igaunijas un Zviedrijas ieguldījumu sabiedrība Masa Invest pērn decembrī iegādājusies a/s Jelgavas gaļas kombināts –auksti kūpinātas gaļas produktu tirgus līderi Latvijā.

Par to liecina paziņojums Masa Invest mājaslapā. Jelgavas gaļas kombināts (JGK) piederēja pērn gada sākumā nogalinātajam uzņēmējam Aigaram Lūsim. Saskaņā ar Lursoft informāciju, JGK padomes priekšsēdētāja ir A. Lūša māte Līvija Lūse, padomes priekšsēdētājas vietnieks ir Ģirts Krūmiņš, bet padomes locekle Gunta Krauze. JGK gan Db uzzināja, ka gan Krūmiņš, gan Krauze patlaban padomē vairs nedarbojas, bet citu informāciju sazvanītais avots nesniedza. Uzņēmumā pēdējās izmaiņas Komercreģistrā reģistrētas šā gada 15. janvārī.

Līvija Lūse Db apstiprināja, ka uzņēmums ir pārdots Masa Invest. Darījuma summu viņa neatklāja. L. Lūse sacīja, ka uzņēmuma pārdošana šobrīd ir gana drošs un nepieciešams solis galvenokārt pašam uzņēmumam, kurš patlaban palicis vienīgais pārtikas nozares uzņēmums Rīgas satelītpilsētā Jelgavā.

Db jau vēstīja, ka pērn naktī uz 11. janvāri savas mājas pagalmā Rīgas rajona Garkalnes pagastā tika nogalināts JGK līdzīpašnieks Aigars Lūsis. Viņš bija Jelgavas gaļas kombināta padomes priekšsēdētājs, Cēsu gaļas kombināta Ruks un SIA Markat valdes priekšsēdētājs, kā arī valdes loceklis uzņēmumos Džuta, Jaunpūpoli, Šķaunes bekons un Cirmas bekons. Uzņēmumus viņš mantoja no sava tēva Jura Lūša, kurš nomira 2006. gada vasarā.

 

Db.lv

Прочитано 6402 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO