Fri03222019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Forevers audzē apgrozījumu un saražotās produkcijas apjomu
Пятница, 27 Сентября 2013 00:00

Forevers audzē apgrozījumu un saražotās produkcijas apjomu Избранное

Автор 

Latvijas gaļas pārstrādes uzņēmuma Forevers apgrozījums šī gada pirmajā pusgadā pieaudzis par 16%, salīdzinājumā ar pērnā gada šo pašu periodu. Augusta mēnesī uzņēmums saražojis rekordlielu produkcijas apjomu - 1025 tonnas.

Jau ziņots, ka uzņēmuma Forevers saražotās produkcijas apjomi šogad sasnieguši uzņēmuma vēsturē nebijuši augstus rādītājus. Forevers tirdzniecības nodaļas vadītājs Vjačeslavs Balikovs: "Gada sākumā bijām uzstādījuši mērķi - saražot 1000 t produkcijas vienā mēnesī, bet šobrīd esam saražojuši un veiksmīgi realizējuši vēl vairāk. Pie sasniegtā neapstāsimies un šogad plānojam vēl lielāku ražošanas pieaugumu. "

Andrejs Oļeiņiks, Forevers finanšu direktors atzīst, ka pērn uzņēmums strādājis ar lielāko apgrozījumu tā pastāvēšanas vēsturē - 14,1 miljoniem latu. Arī peļņa - 0,9 miljoni lati - bija lielākā, ar kādu uzņēmums jebkad strādājis. "'Mūsu galvenais uzdevums šogad ir pārdošanas apmēru palielināšana, kas nozīmīgi ietekmēs uzņēmuma rentabilitāti. Domāju, ka šā gada peļņa saglabāsies 2012.gada līmenī, bet vienlaikus apgrozījums augs par 20 līdz 25%, kas ir vairāk nekā iepriekš bijām paredzējuši " prognozē Forevers finanšu direktors.

Uzņēmuma Forevers loģistikas sistēma ar 35 automašīnām ir lielākā starp Latvijas gaļas pārstrādes uzņēmumiem un ļauj ar svaigu un gardu produkciju apgādāt 47 uzņēmuma tirdzniecības vietas visā Latvijā. Forevers tehnologi nepārtraukti strādā pie jaunu produktu ieviešanas, atbilstoši tirgus tendencēm un patērētāju vēlmēm. Drīzumā plānots tirgū piedāvāt jaunus produktus ar samazinātu sāls daudzumu.


Par Forevers:


Forevers ir trešais lielākais gaļas pārstrādes uzņēmums Latvijā, kas šajā jomā darbojas jau vairāk nekā 17 gadus un kuram ir divas filiāles - Jēkabpilī un Saldū. Latvijas gaļas pārstrādes uzņēmums Forevers ar svaigu un gardu produkciju nodrošina ļoti lielu Latvijas sabiedriskās ēdināšanas jomu - valsts iestādes - bērnudārzus, skolas, pansionātus, slimnīcas. Katru mēnesi tiek atvērtas jaunas uzņēmuma tirdzniecības vietas un līdz gada beigām plānots, ka Forevers produkciju varēs iegādāties 50 vietās visā Latvijā.

Gaļas pārstrādes uzņēmums Forevers ir viens no retajiem gaļas pārstrādes uzņēmumiem Latvijā, kas sniedz iespēju patērētājiem iegādāties tikko kūpinātu gaļu, desas, cīsiņus vai svaigu gaļu tieši no ražotnes, par ražotāja cenām bez starpnieku uzcenojuma.
 


Gaļas pārstrādes iekārtas un gaļas pārstrādes uzņēmumu projektēšana

Прочитано 4525 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO