Mon05202019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Izbeidz "Tukuma gaļas kombināta LAT" tiesiskās aizsardzības procesu
Пятница, 26 Апреля 2013 00:00

Izbeidz "Tukuma gaļas kombināta LAT" tiesiskās aizsardzības procesu

Автор 

Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa 19.aprīlī izbeigusi gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA "Tukuma gaļas kombināts LAT" tiesiskās aizsardzības procesu, pieteikumu noraidot, aģentūru LETA informēja tiesā.

Spriedums nav pārsūdzams, un tas stājās spēkā tajā pašā dienā.

Jau ziņots, ka process tika ierosināts 29.janvārī. Savukārt 28.janvārī Ziemeļu rajona tiesā tika ierosināta maksātnespējas procesa lieta. Pieteikumu par uzņēmuma maksātnespēju iesniedza gaļas kombināts "Kurzemes gaļsaimnieks". Toreiz lieta gan tika apturēta.

Kā biznesa portālu "Nozare.lv" iepriekš informēja "Kurzemes gaļsaimnieka" valdes priekšsēdētāja Aksana Jansone, prasība iesniegta, jo "Tukuma gaļas kombināts LAT" uzņēmumam palicis parādā vairākus tūkstošus latu par iepriekš piegādātajām izejvielām.

"Viņi nav maksājuši jau no pagājušā gada augusta. Tāpat nav bijis nekādas reakcijas uz desmitiem vēstuļu, ko esam sūtījuši ar prasību norēķināties. Parāda lielumu neminēšu, bet būtībā tam nav tik lielas nozīmes, jo jebkurā gadījumā arī mums jāpilda bankas prasības saistībā ar rīcību, ko esam veikuši, lai atgūtu parādu," sacīja Jansone.

Saskaņā ar "Firmas.lv" informāciju "Tukuma gaļas kombināta LAT" apgrozījums 2011.gadā bija 3,15 miljoni latu salīdzinājumā ar 3,52 miljoniem latu 2010.gadā. Uzņēmuma zaudējumi 2011.gadā bija 81 347 lati salīdzinājumā ar 101 403 latu zaudējumiem 2010.gadā.

"Tukuma gaļas kombināts LAT" dibināts 2007.gadā ar 2000 latu pamatkapitālu.

Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir Juris Kruglovs ar 45% kapitāldaļu. Pārējiem līdzīpašniekiem - Intai Leibai un Inesei Baldzēnai - pieder 22,50% kapitāldaļu katram, savukārt Inārai Kokinai pieder 10% kapitāldaļu.

Avots: nozare.lv

Прочитано 4100 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO