Wed12112019

Last update09:18:21

Понедельник, 29 Апреля 2013 00:00

Gaļas veikaliņu slēdz

Автор 

Vēl tikai līdz maija vidum pie Jaunliepājas tirgus darbosies uzņēmuma "Kurzemes gaļsaimnieks" gaļas veikaliņš, apstiprina uzņēmumā. Iedzīvotāji par to jūtas apbēdināti.

"Nav tādas vietas vairs nekur citur Jaunliepājā," par veikala slēgšanu satraukta šās pilsētas daļas iedzīvotāja Aija Vītola. Daudzi Jaunliepājas iedzīvotāji tur labprāt iepērkas labās cenas un produktu izvēles dēļ. Subprodukti, kauliņi – tādas lietas nav nopērkamas ne "Top!" veikalā, ne "Anniņtirgū" laukuma pretējā pusē. Līdz Pētertirgum ceļš izmaksā vismaz 80 santīmu, kas daudziem pircējiem ir pietiekami liela nauda.

Jau rakstīts, ka zaļo būdiņu, kur veikals pagaidām vēl darbojas, pašvaldība nolēmusi nojaukt, lai atbrīvotu laukumu stāvvietām un dažādu pasākumu rīkošanai.

"Laukums ir liels, kāpēc vēl būtu jāārda nost?" A. Vītola pauž ne tikai savu, bet arī citu jaunliepājnieku viedokli. "Tikpat tas tukšs stāv lielākoties. Ja nu kādreiz kāds liels pasākums, nu, tad mašīnas ir..."

Uzņēmums "Kurzemes gaļsaimnieks" telpas īrējis no Liepājas pašvaldības, bet tagad tā paredzējusi ēkas izmantošanu citām vajadzībām, saka uzņēmuma valdes loceklis Ainars Jansons. "Mēs jau gribējām ēku iegādāties, bet dome izmantoja pirmpirkuma tiesības." Uzņēmējs piebilst, ka bijuši plāni būdiņu "uztaisīt labi". Lai gan Jaunliepājas tirgus no pārdošanas viedokļa bijusi gana rentabla vieta, tomēr vismaz pagaidām "Kurzemes gaļsaimnieks" neplāno tuvumā meklēt citas tirdzniecības telpas.

 

Autors: "Kurzemes Vārds"

Прочитано 4718 раз
Оцените материал
(2 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO