Sat08172019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Aptur tiesvedību "Tukuma gaļas kombināta LAT" maksātnespējas lietā
Вторник, 12 Февраля 2013 00:00

Aptur tiesvedību "Tukuma gaļas kombināta LAT" maksātnespējas lietā

Автор 

Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesā šodien tika apturēta tiesvedība SIA "Tukuma gaļas kombināts LAT" maksātnespējas procesa lietā, jo uzņēmumam 29.janvārī tika ierosināts tiesiskās aizsardzības process, informē tiesas priekšsēdētājas palīdze Una Zīraka.

Saskaņā ar Maksātnespējas likumu uzņēmumam kopš procesa ierosināšanas ir nosakāms divu mēnešu termiņš tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāna izstrādei un saskaņošanai ar kreditoriem. Apstiprinātais plāns pēc tam ir jāiesniedz tiesā apstiprināšanai.

Jau ziņots, ka pieteikumu par uzņēmuma maksātnespēju iesniedza gaļas kombināts "Kurzemes gaļsaimnieks". Maksātnespējas lieta tiesā tika ierosināta 28.janvārī.

Kā biznesa portālu "Nozare.lv" iepriekš informēja "Kurzemes gaļsaimnieka" valdes priekšsēdētāja Aksana Jansone, prasība iesniegta, jo "Tukuma gaļas kombināts LAT" uzņēmumam palicis parādā vairākus tūkstošus latu par iepriekš piegādātajām izejvielām.

"Viņi nav maksājuši jau no pagājušā gada augusta. Tāpat nav bijis nekādas reakcijas uz desmitiem vēstuļu, ko esam sūtījuši ar prasību norēķināties. Parāda lielumu neminēšu, bet būtībā tam nav tik lielas nozīmes, jo jebkurā gadījumā arī mums jāpilda bankas prasības saistībā ar rīcību, ko esam veikuši, lai atgūtu parādu," sacīja Jansone.

Viņa arī norādīja, ka "Tukuma gaļas kombināts LAT" no "Kurzemes gaļsaimnieka" iepircis galvenokārt cūkgaļu un subproduktus.

"Dienā pārdevām no divām līdz pat desmit tonnām izejvielu, tā ka piegādātais daudzums ir ievērojams. Līdzīgi sadarbojamies ar ražotājiem visā Latvijā, un līdz šim ne ar vienu nav bijušas līdzīgas problēmas," sacīja uzņēmēja.

Ar "Tukuma gaļas kombinātu LAT" "Nozare.lv" neizdevās sazināties.

Saskaņā ar "Firmas.lv" informāciju "Tukuma gaļas kombināta LAT" apgrozījums 2011.gadā bija 3,15 miljoni latu salīdzinājumā ar 3,52 miljoniem latu 2010.gadā. Uzņēmuma zaudējumi 2011.gadā bija 81 347 lati salīdzinājumā ar 101 403 latu zaudējumiem 2010.gadā.

"Tukuma gaļas kombināts LAT" dibināts 2007.gadā ar 2000 latu pamatkapitālu.

Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir Juris Kruglovs ar 45% kapitāldaļu. Pārējiem līdzīpašniekiem - Intai Leibai un Inesei Baldzēnai - pieder 22,50% kapitāldaļu katrai, savukārt Inārai Kokinai pieder 10% kapitāldaļu.

Avots: Focus


 

Ledus ģeneratori


 

 

Прочитано 3880 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO