Sun06162019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Klientus nekrāpj un žāvējumus ar karameli nekrāso
Понедельник, 07 Ноября 2011 00:00

Klientus nekrāpj un žāvējumus ar karameli nekrāso

Автор 

"Mūsu prece nav lēta, taču nav arī nesamērīgi dārga. Nedzenamies pēc kvantitātes, bet vairāk domājam par kvalitāti. Tagad tautu nevar ieinteresēt ar lētu desu, kuras gatavošanai gaļas vietā izmanto citus produktus, tas ir, miltus, taukus un pārtikas tehnologiem vien zināmas lietas.

Cenšamies neizniekot sevi sīkumos, tāpēc sadarbojamies ar lieltirgotājiem "Stockmann", "Sky", hiperMaximu, "Elvi"un "Top!"," palepojas menedžere S. Dilba.


"Servilat" ir iekarojis arī eksporta tirgus Vācijā, Īrijā, Grieķijā, Bulgārijā un Igaunijā. No kopējā saražotā daudzuma uz ārzemēm aizceļo apmēram 20 procenti produkcijas. Pašlaik liels darbs ieguldīts, lai iekarotu Krievijas tirgu, taču te jāsastopas ar dažādiem birokrātiskiem šķēršļiem. Prasības ir augstas, un potenciālie importētāju eksperti ne reti apmeklē uzņēmumu Valkā.


Daudzi valcēnieši par "Servilatu" spriež pēc tā, kas nopērkams šī uzņēmuma veikalā pilsētas centrā Raiņa ielā. Iedzīvotāji nav apmierināti ar piedāvājumu un nav dzirdētas slavinošas atsauksmes veikala necilā izskata dēļ. Protams, salīdzinot ar uzņēmumā saražotā apjomiem, šajā veikalā pārdotais tāds nieks vien ir, taču tas zināmā mērā ir šī uzņēmuma vizītkarte.

 

Tur reti nopērkama jaunlopa gaļa, aitas gaļa sen nav redzēta, nemaz nerunājot par ekskluzīvajām lietām, kas aizceļo uz citām valstīm un lielajām pilsētām. Jau nākamajā nedēļā šis veikals izskatīsies citādi. Visticamāk, ka veikala jaunais iekārtojums un pastāvīgais sortiments cels uzņēmuma prestižu ne tikai vietējo iedzīvotāju vidū.

Avots: Ziemeļlatvijā

Прочитано 4351 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO