Tue06252019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Jelgavā ražotās desas var nopirkt arī Tallinā
Четверг, 12 Ноября 2009 02:00

Jelgavā ražotās desas var nopirkt arī Tallinā

Автор 
Šodien Tallinā atklāj veikalu, kurā būs nopērkami dažādi Latvijas pārtikas un dizaina priekšmeti. Tostarp arī Jelgavas Gaļas kombināta auksti kūpinātās ekskluzīvās desas. Uzņēmuma vadība par šādu iespēju tikai priecājas, jo tas ļauj gan noslogot ražošanas jaudas, gan cilvēkiem - nopelnīt.
JGK

Jelgavas Gaļas kombināta komercdirektore Ilga Antuža portālam www.jelgavasvestnesis.lv norāda, ka veikala īpašnieks, Latvijas uzņēmējs Aigars Strauss, bija izsludinājis konkursu, lai izvēlētos tās lietas, ko pārdot ekskluzīvajā veikalā. Jelgavas gaļas pārstrādes uzņēmums konkursu izturēja un jau uz Tallinu nosūtījis 200 kilogramus auksti kūpinātās ekskluzīvās desas. «Ņemot vērā, ka desa ir roku darbs un tās cena ir pieci seši lati kilogramā, šie 200 kilogrami ir daudz,» piebilst I.Antuža.

Uzņēmuma īpašnieki plāno līdzīgus veikalus atvērt arī Krievijā - Sanktpēterburgā un Maskavā -, Somijā, Spānijā. «Noslēgtais līgums paredz, ka visos šajos veikalos varēs iegādāties mūsu produktu,» teic Jelgavas Gaļas kombināta komercdirektore, piebilstot, ka vēl šogad varētu tikt atvērts veikals Sanktpēterburgā.

Veikalā savus ražojumus Igaunijas pircējiem piedāvā tādi Latvijas uzņēmumi kā «Lāči», Saldus Pārtikas kombināts, «Valmieras piens», «Pure Food», «Brīvais vilnis», Rēzeknes un Jelgavas gaļas kombināti, «Lido», «Cido», «Gutta», «Rīgas piensaimnieks», «Latvijas balzams» un citi.

{jcomments on}

Прочитано 7579 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO