Wed03202019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Dinamo Rīga noslēdz sadarbības līgumu ar Noo Cepeškungs
Понедельник, 02 Апреля 2012 07:51

Dinamo Rīga noslēdz sadarbības līgumu ar Noo Cepeškungs Избранное

Автор 

Dinamo Rīga un Igaunijas gaļas pārstrādes uzņēmums Noo Lihatoostus, kas Latvijā pazīstams ar preču zīmi Noo Cepeškungs, noslēdzis sadarbības līgumu. Tas paredz tiesības uzņēmumam ražot produktus ar preču zīmi Dinamo Rīga. Produktu ražošana uzsākta martā un drīz tie būs nopērkami lielāko mazumtirdzniecības ķēžu veikalos. Uzņēmums plāno laika gaitā papildināt savu produktu klāstu, sadarbībā ar Dinamo izstrādājot jaunu produktu receptes.

Šobrīd Noo Cepeškungs ar preču zīmi Dinamo Rīga piedāvā trīs 3 produktus: Tītara filejas salami škēlēs, Cūkgaļas šķiņķa šķēles, Cigārdesiņas Dinamo Snack. Dinamo Rīga par katru pārdoto produktu saņems vienu santīmu.


„Dinamo Rīga ir cerīgs, sāktot sadarbību ar Noo cepeškungs Dinamo zīmola produktu ražošanā. Noo cepeškungs pierādijis sevi, ražojot augstas kvalitātes gaļas produktus visplašākajai auditorijai. Uzņēmums ir fleksibls un idejām bagāts, tādēļ Dinamo Rīga zīmola produktu klāstu papildina lieliski gaļas izstrādājumi faniem un visiem gardēžiem. Dinamo Rīga komandas budžets ne tuvu nav tāds kā citām KHL komandām, tādēļ katrs ieguldījums ir svarīgs un no katra pardotā Dinamo Rīga produkta Dinamo komanda saņem procentus,“ par sadarbības uzsākšanu stāsta Reinis Maskavs, Dinamo Rīga zīmola produktu līnijas vadītājs.


„Augstu vērtējam sadarbības iespējas ar vienu no Latvijā atpazīstamākajiem zīmoliem – Dinamo Rīga. Šī sadarbība mums paver iespēju piedāvāt hokeja faniem augstas kvalitātes produktus, kuru labās garšas īpašības un izcilo kvalitāti atzinīgi novērtējuši Latvijas iedzīvotāji. Jau piecus gadus mūsu produkti nopērkami Latvijas veikalos. Šis mums ir jauns izaicinājums - sadarbībā ar Dinamo komandu radīt jaunus produktus tieši hokeja faniem,“ par uzsākto sadarbību stāsta Juris Grīnbergs, Noo Cepeškungs pārdošanas un mārketinga vadītājs.


Par Noo Cepeškungs:


Noo Cepeškings produktus ražo Latvijai uzņēmumā Noo Lihatoostus, kas dibināts 1992. gadā Tartu, apvienojoties tuvējās apkārtnes zemniekiem un uzņēmējiem. Produktus ražo no svaigas, rūpīgi pārbaudītas un atlasītas vietējās izcelsmes gaļas. Ražošanas procesā īpašu uzmanību pievērš sāls un tauku satura samazināšanai. Liela daļa Noo Cepeškungs produktu nesatur laktozi, līdz ar to tos savā uzturā drīkst lietot cilvēki, kas nepanes piena cukuru. Produkti nopērkami visu mazumtirdzniecības ķēžu veikalos.
 

Прочитано 5295 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO