Sun05192019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Ķekavas vistām piešķir tiesisko aizsardzību
Понедельник, 23 Января 2012 00:00

Ķekavas vistām piešķir tiesisko aizsardzību

Автор  Jānis Rancāns

Rīgas rajona tiesa nolēmusi piešķirt tiesisko aizsardzību a/s Putnu fabrika Ķekava, lai novērstu uzņēmuma maksātnespēju. Tiesa ir arī apstiprinājusi a/s Putnu fabrika Ķekava izstrādāto tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) pasākumu plānu.

Pieņemtais tiesas lēmums un visu kreditoru atbalsts a/s Putnu fabrika Ķekava izstrādātajam TAP dod iespēju turpināt uzņēmuma darbību, veikt nodokļu un nodevu nomaksu, kā arī segt izveidojušos kredītsaistību maksājumus.

«Šodien paziņotais tiesas lēmums Ķekavai ir apstiprinājums, ka spējam turpināt uzņēmumā vadīt jau aizsāktās pārmaiņas. Mēs, turpinot darbu un kārtojot kredītsaistības, nepakļausim apdraudējumam sadarbības partnerus – turpināsies ikdienas darbs ar piegādātājiem, klientiem, strādāsim pie jauniem un pieprasītiem produktiem un uzņēmuma procesu pilnveidošanas,» sacīja uzņēmuma izpilddirektors Aldis Škutāns.

a/s Putnu fabrika Ķekava norāda, ka pēdējo mēnešu laikā veicis būtiskus pasākumus, lai stabilizētu situāciju uzņēmumā un novērstu ne visai veiksmīgo finanšu situāciju. Uzņēmums ir piesaistījis ārvalstu ekspertus un izstrādājis ilgtermiņa darbības plānu; pārskatīta, optimizēta un ieviesta arī jauna uzņēmuma struktūra, kas ļauj pilnībā uzraudzīt uzņēmumā notiekošos procesus; pilnveidota grāmatvedības sistēma un palielināta darbinieku kapacitāte.

Db.lv jau vēstīja, ka pagājušā gada oktobrī Rīgas rajona tiesa ierosināja Latvijas lielākā putnu gaļas ražotāja a/s Putnu fabrika Ķekava TAP lietu.

Putnu fabrika lūdza tiesisko aizsardzību, lai atgūtu pozitīvu naudas plūsmu un uzņēmums varētu turpināt sekmīgu darbību. Kompānijas valdes priekšsēdētājs Māris Adijāns skaidroja, ka tiesiskās aizsardzības process esot daļa no reorganizācijas plāna.

Viņš skaidroja, ka Putnu fabrika Ķekava jau vairākus gadus strādāja ar zaudējumiem, tajā laikā uzkrājot pārāk lielu parādu slogu, tāpēc uzņēmumam radās grūtības ar norēķiniem piegādātājiem. Turklāt globālās krīzes ietekmē atsevišķi Putnu fabrikas Ķekava klienti nespēja samaksāt par piegādāto produkciju.

 

Прочитано 5417 раз
Оцените материал
(0 голосов)
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO