Sun05192019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок "Kurzemes gaļsaimnieks" janvāra beigās sāks darbu jaunā ražotnē, investējot 1,05 miljonus latu
Четверг, 05 Января 2012 00:00

"Kurzemes gaļsaimnieks" janvāra beigās sāks darbu jaunā ražotnē, investējot 1,05 miljonus latu

Автор 

Gaļas pārstrādes uzņēmums SIA "Kurzemes gaļsaimnieks" gatavojas sākt darbu jaunajā gaļas pārstrādes rūpnīcā, kurā investēti 1,05 miljoni latu, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja SIA "Kurzemes gaļsaimnieks" valdes priekšsēdētāja Aksana Jansone.

Jaunās ražotnes kopējā platība ir 4000 kvadrātmetru. Tās celtniecība Paplakā tika sāka vasarā, patlaban darbi ir noslēgušies, un janvāra nogalē tiks sākts ražošanas process.

Līdz ar jaunās rūpnīcas nodošanu ekspluatācijā ir izveidots gaļas pārstrādes komplekss, kas apvieno kautuvi, gaļas sadales cehu, gaļas pārstrādes ražotni, tā nodrošinot pilnu ražošanas ciklu.

Jaunajā gaļas pārstrādes rūpnīcā ražošanas process notiks ar mūsdienīgām un modernām iekārtām, nodrošinot augstāku produktu kvalitāti un iespēju paaugstināt ražošanas jaudu, norādīja Jansone.

Patlaban uzņēmumā tiek ražoti vairāk nekā 120 gaļas produktu veidi, no tiem 40% ir svaigi sadalīta gaļa un kaušanas blakusprodukti, 50% veido gaļas pārstrādes izstrādājumi - desas un kūpinājumi, bet 10% - gaļas kulinārijas izstrādājumi.

 

SIA "Kurzemes gaļsaimnieks" darbu sāka 1999.gada decembrī. Uzņēmuma pamatdarbības veids ir mājdzīvnieku iepirkšana kaušanai, gaļas pārstrāde un tirdzniecība, kautuves pakalpojumu sniegšana. Blakus darbība ir mazumtirdzniecības preču realizācija veikalā.

"Kurzemes gaļsaimnieks" nodarbina 210 darbiniekus.

Liepajniekiem.lv

Foto: Getty Images

Прочитано 6149 раз
Оцените материал
(2 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO