Thu05232019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок SEB banka piešķīrusi uzņēmumam „Kurzemes Gaļsaimnieks” finansējumu 1.5 miljonu eiro apmērā
Понедельник, 03 Октября 2011 00:00

SEB banka piešķīrusi uzņēmumam „Kurzemes Gaļsaimnieks” finansējumu 1.5 miljonu eiro apmērā

Автор 

SEB banka ir parakstījusi līgumu ar gaļas produktu uzņēmumu „Kurzemes Gaļsaimnieks”, kas paredz finansējuma piešķiršanu 1.5 miljonu eiro apmērā. Šie līdzekļi veicinās biznesa attīstību, paplašinot esošo darbību ar gatavās produkcijas ražošanu.

SEB bankas Liepājas filiāles pārvaldniece Ulrika Gēce: „Esam gandarīti sniegt atbalstu mūsu reģionālajam ražošanas uzņēmumam „Kurzemes Gaļsaimnieks”. SEB banka ir piešķīrusi uzņēmumam kredītlīniju 700 tūkstošu eiro apjomā apgrozāmiem līdzekļiem, kā arī 692 tūkstošus latu lielu kredītu iekārtu iegādei jaunajai ražotnei. Mūsu sadarbības rezultātā nostiprināsies gan uzņēmuma pozīcijas ne vien Kurzemes reģionā, gan visā Latvijā, kā arī paplašināt savas eksporta pozīcijas Rietumeiropas valstīs.”

SIA "Kurzemes Gaļsaimnieks" vadītāja Aksana Jansone: „Šobrīd mēs aktīvi attīstām savu biznesu, papildinot līdzšinējo darbību – kautuvi un svaigās gaļas sadali ar gatavās produkcijas ražošanu. Uzņēmums šobrīd tirgū piedāvā pilna cikla gaļas pārstrādi. Mums ir sava lieljaudas kautuve, kurā ik dienas tiek iegūta svaiga un kvalitatīva izejviela uzņēmuma gaļas sadales un pārstrādes cehiem. Dotajā brīdī ražojam vairāk kā 120 gaļas produktu veidus. No tiem: 40% ir svaigi sadalīta gaļa un kaušanas blakusprodukti, 50% gaļas pārstrādes izstrādājumi – desas un kūpinājumi, 10% - gaļas kulinārijas izstrādājumi. Gaļas pārstrādes ražošanu esam uzsākuši nomātās telpās, taču šī gada pavasarī par saviem finanšu līdzekļiem uzsākta būvniecība jaunai ražotnei blakus jau esošajam gaļas sadales ceham Paplakā. Papildus finansējums ir nepieciešams iekārtām, lai paaugstinātu gaļas pārstrādes efektivitāti, kāpinātu ražošanas apjomus, pilnveidotu konkurētspēju, kuru arī operatīvi un kvalitatīvi esam saņēmuši no SEB bankas Liepājas filiāles”.
 

Oyo

Прочитано 6153 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO