Tue09252018

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок Jelgavā svinīgi atklāta «Gardo pelmeņu» ražotne
Ошибка
  • JFolder::create: Could not create directory
  • JFolder::create: Could not create directory
  • JFolder::create: Could not create directory
Среда, 06 Июля 2011 00:00

Jelgavā svinīgi atklāta «Gardo pelmeņu» ražotne

Автор 
6.jūlijā svinīgā pasākumā Jelgavas gaļas kombināta renovētajās telpās tika atklāta gaļas pārstrādes uzņēmuma «Rīgas Miesnieks» pelmeņu ražotne.


Atklāšanā klātesošos uzrunāja akciju sabiedrības «Rīgas Miesnieks» valdes priekšsēdētājs Juhans Matts: «Mēs beidzot esam pabeiguši ražotnes atjaunošanu un modernizāciju. Esam pārbūvējuši telpas, kur atradās Jelgavas gaļas kombināts. Pēdējo gadu laikā «Rīgas Miesnieks» ir sasniedzis būtisku apgrozījuma pieaugumu, bet krīze no mums ir prasījusi jaunu pieeju biznesam un visam, ko mēs darām. Ražotnes pārvietošana uz Jelgavu bija ilgtermiņa stratēģijas mērķis – turpmākai ilgtspējīgai produkcijas ražošanai.»

Kā uzsvēra valdes priekšsēdētājs, tad šis process nebija viegls. Tas prasījis lielu ražotnes sakārtošanas un procesu optimizācijas darbu. «Esam mēģinājuši arī apvienot divu dažādu uzņēmumu korporatīvo kultūru apvienošanu. Renovētajā ražotnē kopējais ieguldīto investīciju apjoms tuvojas četriem miljoniem latu. Ja spēsim nostiprināt esošos preču zīmolus Latvijas un pārrobežu tirgū, tad domājam arī par eskporta uz Krieviju, Igauniju un Lietuvu palielināšanu,» viņš sacīja.

«Bet praktiski tas nozīmētu ražotnes otrā stāva telpu renovāciju kūpinājumu produkcijas ražošanas paplašināšanai. Vēlamies būt labs Jelgavas pašvaldības korporatīvais iedzīvotājs, darba devējs un nest sociālo atbildību par visu, ko šeit darām. Vēlamies nākotnē nostiprināt tirgus pozīcijas un padarīt Jelgavas zīmolu atpazīstamāku. Esam lepni par kopējā darbā paveikto.»

Dāvājot Jelgavas vimpeli, ražotnes vadību sveica Jelgavas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš: «Prieks, ka Jelgavā ienākušas jaunas investīcijas, kas nes aiz sevis arī jaunas darba vietas pilsētas iedzīvotājiem. Pilsētā ir ienākušas jaunas tehnoloģijas un priecē, ka Jelgava pamazām atgūst ražojošas pilsētas seju. Ceram, ka jaunā ražotne nodrošinās ar kvalitatīviem un konkurētspējīgiem produktiem. Paldies, uzņēmuma vadībai par drosmi un izvēli ražotni pārcelt uz Jelgavu.»

Uzņēmuma vadību svētkos sveica arī Nodarbinātības valsts aģentūras Jelgavas nodaļas vadītājs Māris Narvils un kolēģi no Igaunijas gaļas pārstrādes uzņēmuma «Rakvere», kas dāvināja gleznu ar zilo putnu, kas simbolizē jaunas cerības un sapņus.

Pēc tā, svinīgi pārgriežot lentu, tika atklāta «Rīgas Miesnieks» produkcijas «Garšīgie pelmeņi» ražotne, kas turpmāk darbosies Jelgavā, un pasākuma viesi un preses pārstāvji devās ekskursijā pa renovēto ražotni, kur apskatīja un iepazina pelmeņu ražošanas procesu.

Līdz ar jauno pelmeņu ražošanas cehu uzņēmuma ražotnes pārcelšanas projekts no Rīgas uz Jelgavu nu ir pilnībā pabeigts.

Jelgavnieki

Прочитано 6961 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO