Tue07232019

Last update09:18:21

Новости Латвийский мясной рынок AS „Putnu fabrika Ķekava” ražošanas kontroles laboratorija atkārtoti apliecina kvalitātes standartu
Пятница, 03 Июня 2011 00:00

AS „Putnu fabrika Ķekava” ražošanas kontroles laboratorija atkārtoti apliecina kvalitātes standartu

Автор 
Š.g. 2.jūnijā, AS „Putnu fabrika Ķekava” ražošanas kontroles laboratorija atkārtoti saņēma LVS EN ISO/IEC 17025:2005 kvalitātes sistēmas standarta atbilstības vērtējumu. Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs izvērtēja akreditācijas sfērā iekļauto mikrobioloģiskās testēšanas kompetenci un ieviestās kvalitātes sistēmas darbības uzturēšanu un efektivitāti AS „Putnu fabrika Ķekava” ražošanas kontroles laboratorijā.Pērn AS „Putnu fabrika Ķekava” ražošanas kontroles laboratorija saņēma sertifikātu mikrobioloģijas un ķīmijas testēšanas jomā uz 5 gadiem. Katru gadu sertifikāts ir jāaktualizē un laboratorijai jāapliecina kvalitātes sistēmas uzturēšana un standartu prasību izpilde. Vērtēšanas rezultāti apstiprināja, ka AS „Putnu fabrika Ķekava” ražošanas kontroles laboratorijā ieviestā kvalitātes vadības sistēma, tiek uzturēta un pilnveidota atbilstoši standarta LVS EN ISO/IEC 17025:2005 prasībām.
AS „Putnu fabrika Ķekava” ražošanas un kontroles laboratorijas pamatuzdevumi ir uzņēmuma paškontroles pasākumos noteikto objektu pārbaudes. Pārtikas izmeklēšana: putnu gaļas un tās izstrādājumu mikrobioloģiskā testēšana ar akreditācijas sfērā noteiktām testēšanas metodēm. Ar ķīmisko testēšanu, pārbauda dažādus kvalitātes rādītājus, lai sasniegtu iespēju uzņēmumam nodrošināt nekaitīgas pārtikas apriti un normatīvo aktu prasību izpildi. Laboratorija veic virsmu higiēnas pārbaudes, regulāri kontrolē ievesto putnu kombinēto barību, kā arī veic vistu olu un putnu bakterioloģisko un seroloģisko izmeklēšanu.

Avots: draugiem.lv
Прочитано 6946 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO