Sun05192019

Last update09:18:21

Новости Пищевая промышленность Dūklavs Maskavā runās par Latvijas pārtikas produktu eksportu
Вторник, 08 Февраля 2011 00:00

Dūklavs Maskavā runās par Latvijas pārtikas produktu eksportu

Автор 
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pirmdien dosies divu dienu darba vizītē uz Maskavu, kur plāno tikties ar Latvijas vēstnieku Krievijā un Krievijas uzņēmēju organizācijas pārstāvjiem, lai apspriestu Latvijas pārtikas produktu eksporta veicināšanu.
Duklavs

Vizītes laikā zemkopības ministrs apmeklēs divus Latvijas ražotāju pārstāvētus kopstendus lielākajā profesionālajā pārtikas izstādē Krievijā "PRODEXPO 2011".

Šogad ar Zemkopības ministrijas atbalstu organizētajā Latvijas uzņēmumu kopstendā piedalīsies 12 uzņēmumi – AS "Trikātas siers", AS "Rīgas piena kombināts", SIA "Pērnes L", SIA "NP Foods", SIA "Rēzeknes gaļas kombināts", SIA "Velte L", SIA "Pure Food", SIA "Lāči", SIA "Baltijas marka", SIA "Grāvendāle", AS "Tukuma piens" un SIA "Kronis". Izstādē tiks pārstāvēti arī Latvijas zivju pārstrādes uzņēmumi ar atsevišķu kopstendu, kas tapis pateicoties Eiropas zivsaimniecības fonda (EZF) finansiālajam atbalstam.

"Krievija ir viens no nozīmīgākajiem un perspektīvākajiem Latvijas pārtikas preču eksporta tirgiem, līdz ar to Latvijas uzņēmējiem dalība "PRODEXPO 2011" izstādē ir iespēja nostiprināt jau esošās pozīcijas Krievijas tirgū, kā arī meklēt jaunus sadarbības partnerus, lai veicinātu savas produkcijas eksportu," tā pirms došanās uz Maskavu sacīja zemkopības ministrs.

Maskavā Dūklavs tiksies ar Latvijas vēstnieku Krievijā Edgaru Skuju, kā arī Krievijas Federācijas Tirdzniecības un rūpniecības palātas (KFTRP) prezidentu Jevgēņiju Primakovu, lai pārrunātu sadarbības iespējas Latvijas pārtikas produktu eksporta veicināšanā Krievijas tirgū un tirdzniecības administratīvā sloga samazināšanā.

www.DELFI.lv


Прочитано 5522 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO