Tue06252019

Last update09:18:21

Новости Новости выставок Monilaite-Thomeko prezentē jauno LEFA multifunkcionālo krāsni ar kūpināšanas funkciju
Пятница, 20 Сентября 2013 00:00

Monilaite-Thomeko prezentē jauno LEFA multifunkcionālo krāsni ar kūpināšanas funkciju

Автор 

zstādes "Riga Food 2013" apmeklētājiem bija unikāla iespēja klātienē iepazīties ar jaunumu no vācu kompānijas LEFA – iekārtu, kurā apvienotas daudzveidīgas cepšanas, tvaicēšanas un kūpināšanas funkcijas. Multifunkcionālo krāsni savā stendā prezentēja uzņēmums „Monilaite-Thomeko", kas ir LEFA un daudzu citu vadošo pārtikas nozares iekārtu ražotāju pārstāvis Latvijā.

 

Kompānijas LEFA jaunās CMT sērijas multifunkcionālās krāsnis ir universālas iekārtas, kurās apvienotas piecas funkcijas – kombinētā ēdienu pagatavošana, cepšana, gatavošana ar karsto gaisa plūsmu (konvekcija), tvaicēšana, kā arī kūpināšana. Pateicoties augstvērtīgajām LEFA tehnoloģijām, iekārta ir ideāli piemērota gan gaļas un zivju, gan dārzeņu un kulinārijas produktu gatavošanā, sniedzot lielisku papildus iespēju bagātināt produktu dabisko garšu ar kūpināšanas funkciju.

LEFA uzticamā kvalitāte un inovatīvās tehnoloģijas nodrošina ērtu iekārtas apkalpošanu, drošu un videi draudzīgu gatavošanas procesu, kā arī nepārspētu pagatavoto produktu garšas kvalitāti. Iekārta ir lieliski piemērota izmantošanai pārtikas ražošanas un gaļas pārstrādes uzņēmumos, lielveikalos, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos un restorānos. Iekārtas darbībai nav nepieciešams atsevišķs pieslēgums tvaika nosūcei – gatavošanas procesa noslēgumā kamerā uzkrātais tvaiks tiek automātiski atsūkts un novadīts drenāžas sistēmā.

Vācu kompānija "LEFA Fleischereiausstattungen GmbH" izgatavo maza un vidēja izmēra kūpināšanas kameras un vārāmos katlus. Uzņēmums īpaši specializējies iekārtu izgatavošanā, kas kūpināšanā izmanto sašķidrināto dūmu koncentrātu – tas gatavo produktu padara daudz veselīgāku, jo nesatur toksīnus, tai pašā laikā saglabā kūpinātiem produktiem raksturīgo garšu, smaržu un izskatu.

Avots: Monilaite-Thomeko

Прочитано 2972 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO