Tue06252019

Last update09:18:21

Новости Новости выставок Izstādē “Riga Food 2009” piedalīsies EK ģenerāldirektorāts
Вторник, 03 Февраля 2009 02:00

Izstādē “Riga Food 2009” piedalīsies EK ģenerāldirektorāts

Автор 
14. starptautiskajā pārtikas izstādē “Riga Food 2009” savu dalību apstiprinājis Eiropas Komisijas ģenerāldirektorāts Lauksaimniecības un lauku attīstībā, kura mērķis izstādē ir informēt apmeklētājus par lauksaimniecības politiku Eiropas Savienībā.

Eiropas Komisijas ģenerāldirektorāts Lauksaimniecības un lauku attīstībā ir atbildīgs par Eiropas Savienības lauksaimniecības un lauku attīstības politikas ieviešanu, un izstādes laikā apmeklētājus saistošā veidā informēs par galvenajiem politikas jautājumiem.

Atraktīvā veidā ar spēļu un viktorīnu palīdzību apmeklētāji varēs pārbaudīt savas zināšanas par lauksaimniecību un Eiropas Savienību. Savukārt uz specifiskiem profesionāļu, lauksaimnieku un nozares pārstāvju jautājumiem atbildēs eksperti no Eiropas Komisijas. Ģenerāldirektorāta stendā būs arī pieejami informācijas materiāli un publikācijas par aktuāliem Eiropas Savienības lauksaimniecības jautājumiem.

14. starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde “Riga Food 2009” notiks 2009. gadā no 9. līdz 12. septembrim Starptautiskajā Izstāžu centrā Ķīpsalā.

{jcomments on}

Прочитано 4638 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO