Sat12072019

Last update09:18:21

Публикации Мясо и мясопродукты Rīgas miesnieks: cilvēki aizvien biežāk izvēlas gaļu marinēt paši
Пятница, 22 Июня 2012 00:00

Rīgas miesnieks: cilvēki aizvien biežāk izvēlas gaļu marinēt paši

Автор 

Tuvojoties Līgo svētkiem, pastiprinās tendence, ka pircēji aizvien vairāk pērk svaigu cūkgaļu, lai paši to marinētu grilēšanai vai šašliku gatavošanai Jāņos, biznesa portālam "Nozare.lv" atzina AS "Rīgas miesnieks" mārketinga direktore Juliāna Juškevica.

"Aizvien vairāk cilvēki izvēlas svaigo gaļu un marinē vai citādi sagatavo paši. Analizējot uzņēmuma tirdzniecības datus, vērojam tendenci, ka strauji pieaudzis svaigas cūkgaļas patēriņš. Tās pārdošanas apjoms "Rīgas miesnieka" produkcijas pārdošanas vietās ir desmit reizes lielāks nekā pērn pirmsjāņu periodā. Esam arī novērojuši, ka aizvien vairāk pircēju dod priekšroku vistas gaļai. Šosezon cāļa pusspārnus dažādās marinādēs pircēji iegādājušies par 30% vairāk nekā pērn," sacīja Juškeviča.

Vienlaikus viņa norādīja, ka par 80% vairāk nekā pērn jau notirgoti "Jelgavas" zīmola šašliki, tomēr uzņēmums kopumā marinētas cūkgaļas apjomu pieaugumu šogad neplāno, jo to lielā mērā ietekmē īsās Līgo svētku brīvdienas.

Jautāta, kāda kopumā patlaban ir populārākā uzņēmuma produkcija, Juškeviča sacīja, ka tas tradicionāli ir cūkgaļas šašliks, vistas šašliks un pusspārniņi, dažāda veida cepamdesas.
"Gaumes ir dažādas, bet skaidrs ir viens - lielākai daļai Latvijas iedzīvotāju Līgo asociējas ar alu, sieru un šašlikiem, tātad bez gaļas cepšanas Līgo nepaies," sacīja uzņēmēja.

Kā ziņots, "Rīgas miesnieka" konsolidētais apgrozījums 2010.gadā bijis 25,30 miljoni latu. Tas ir par 9,19% vairāk nekā 2009.gadā, kad uzņēmuma konsolidētais apgrozījums bija 23,17 miljoni latu.
"Rīgas miesnieka" konsolidētie zaudējumi 2010.gadā bija 282 750 lati, kas ir 25% samazinājums salīdzinājumā ar 377 820 latu zaudējumiem 2009.gadā.

2011.gada finanšu dati vēl nav publiskoti.

"Rīgas miesnieks" ir dibināts 1922.gadā Rīgā. Kopš 1998.gada "Rīgas miesnieks" iekļauts "HKScan" grupā. "Rīgas miesnieka" produkcija aizņem 32% no Latvijas gaļas tirgus.

"HKScan" ir viena no lielākajām pārtikas produktu ražošanas kompānijām Ziemeļvalstīs un ietver gaļas pārstrādes uzņēmumus Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Polijā un Baltijas valstīs. "HKScan" grupā Baltijas valstīs bez "Rīgas miesnieka" ir arī Rakveres gaļas pārstrādes uzņēmums, AS "Ekseko", AS "Tallegg" Igaunijā un "Klaipedos Maisto Mesos Produktai" Lietuvā.

Saldus24

Прочитано 7017 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv Эл. почта Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO