Sat08242019

Last update09:18:21

Публикации Мясная индустрия Krīze neliedz sasniegt jaunus pārdošanas rekordus
Вторник, 06 Июля 2010 15:42

Krīze neliedz sasniegt jaunus pārdošanas rekordus

Автор 
Gaļas produktu ar preču zīmi „Noo Cepeškungs“, ko Latvijas tirgū piedāvā Igaunijas gaļas pārstrādes uzņēmums „Noo Lihatoostus”, pārdošanas apjoms šī gada jūnijā sasniedzis jaunu rekordu lielu apgrozījumu. Par veiksmīgo darbību Latvijas tirgū un Latvijas patērētāju atzinību liecina 2010.gada pirmā pusgada apgrozījums, kas ir par 37% vairāk nekā 2009.gada šajā pašā laika periodā.
Noo

Uzņēmums Latvijas tirgū piedāvā plašu produktu klāstu. Šobrīd pircējiem ir pieejami vairāk kā 100 dažādu gaļas izstrādājumu: pilndūmu desas un servelādes, šķiņķi, uzkodas, pastētes, vārītās desas, cīsiņi un sardeles, kā arī pusfabrikāti- šašliks. Patērētāju vidū lielu atzinību ir ieguvuši tādi produkti kā: „Parmezāna pilndūmu desa 285g”, „Vasaļu vārīta salami 105g“ šķēlītes vakuumā, „Zemnieka kūpinātais šķiņķis 105g“ šķēlītes vakuumā, „Ribiņu šķiņķis kūpināts 135g“ šķēlītes vakuumā, cigārdesiņas: Parmezāna, Snack’n Drive, Snack Chicken 85g u.c.

Kā vēsta tirgus pētījumu dati, Igaunijas uzņēmums „Noo Lihatoostus” kūpināto desu segmentā ieņem 7.vietu Latvijā, bet 3.vietu lielveikalu kategorijā no visiem gaļas pārstrādes uzņēmumiem, kas savu produkciju piedāvā Latvijas tirgum.

Latvijā uzņēmums uzsāka savu darbību pirms četriem gadiem, piedāvājot Latvijas patērētājam kvalitatīvus produktus ar preču zīmi „Noo Cepeškungs”. „Noo Cepeškungs” produkcija ir iegādājama visā Latvijā: ne tikai Rīgā, bet arī Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Cēsīs, Daugavpilī u.c. Uzņēmums ir nodibinājis veiksmīgu sadarbību ar Latvijas veikalu tīkliem: „Rimi”, "Maxima", „Supernetto”, „IKI”, „Mego”, „Elvi”, „TOP“, „Prisma”, „SKY”, „Stockmann”.

Papildus informācija www.noo.lv

{jcomments on}

Прочитано 10178 раз
Оцените материал
(0 голосов)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Сайт: www.meatinfo.lv Эл. почта Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
Другие материалы в этой категории: « «Šeit ir darbs» - Lielzeltiņi Колбасный поворот »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO