Fri02282020

Last update09:18:21 pm

Tuesday, 21 June 2011 00:00

Rīgā izgatavo pasaulē garāko vistas šašliku

Written by 
Jāņu ielīgošanas pasākumā, 18. jūnijā, Rīgā, pie modes un izklaides centra Rīga Plaza, tika izgatavots pasaulē garākais šašliks. Tā garums bija 149 m 50 cm. Rekordu apstiprināja un nofilmēja īpaša komisija.Pasākumam nedēļas laikā tika izgatavots īpašs grils no vairākām tonnām metāla. Bija nepieciešams arī speciāls iesms, kura garums bija vairāk nekā 150 m. Tas sastāvēja no 150 daļām, kuras viegli varēja apvienot vienā veselā, garā iesmā.

Lai rekords tiktu sasniegts, viens no lielākajiem putnu gaļas uzņēmumiem Baltijā AS Vilniaus paukštynas sagādāja 500 kg vistas šašlika Fiesta. Rekordlielā šašlika garšas īpašības bez maksas taču varēja novērtēt vairāki tūkstoši cilvēku.

300 kg ogles gaļas cepšanai dāvināja Latvijas uzņēmums PATA AB, bet vienreiz lietojamos traukus PRIME un degšķidrumu MAYERI – hipermārkets PRISMA.Ielīgošanas pasākumā apmeklētājiem bija iespēja arī izmēģināt prasmi šaušanā ar loku un arbaletu, sacensties mucu ripināšanā un kvasa ātrdzeršanā, kā arī iegādāties Latvijas ražotāju un amatnieku izstrādājumus svētku tirdziņā.

Latvijā līdz šim garākais šašliks tapis pērn pie Mazā Baltezera par godu makšķerēšanas sezonas atklāšanai, tā garums bija 73,9 m.

Avots: db.lv
Read 7540 times
Rate this item
(0 votes)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Website: www.meatinfo.lv
Login to post comments

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO