Tue06252019

Last update09:18:21

Publikācijas Gaļas pārstrādes iekārtas REICH termokameras, visekonomiskākās kameras pasaulē!
Piektdiena, 15 aprīlis 2016 09:43

REICH termokameras, visekonomiskākās kameras pasaulē! Atzīmēts

Uzrakstīja 

Protams, liekot klientiem noticēt šiem vārdiem, mēs esam par to atbildīgi ar savu darbību. Kur slēpjas vācu firmas REICH ražoto kūpināšanas termokameru īpatnība? Viss ir ļoti vienkārši, un ja jūs ražojat delikateses, desas, cīsiņus un sardeles dabiskos apvalkos, jums būs interesanti to uzzināt! 

ReichKā ražotājam jums, protams, ir labi, ja jums ir plašs produkcijas asortiments, kas paredzēts pircējiem ar dažādām patēriņa iespējām. Bet panākt ražotās produkcijas daudzveidību iespējams ne tikai ar garšvielu palīdzību, bet, izmantojot firmas REICH kūpināšanas termokameru sniegtās iespējas. Jūsu asortimentu var paplašināt pa veselām produktu grupām: cepti, kūpināti – vārīti un pat auksti kūpināti produkti! Vārītas un kūpinātas delikateses un desas – ar šo produktu grupu visticamāk var tikt galā arī mūsu konkurenti! Bet, ja gribat cept ruletes, ukraiņu šķiņķi ar skaisti saceptu garoziņu, tad šeit ne kurš katrs aprīkojuma ražotājs var lepoties, ka tieši viņa universālā termokamera tiks galā ar šādu uzdevumu!

Universālās termokameras REICH siltumizolācija, siltumaizsardzība un paaugstinātā uzkarsēšana izstrādāta tā, lai tajās varētu cept produktus temperatūrā līdz 200oC. Ar šādām īpatnībām var lepoties ne visi konkurenti, jo citu termokameru izolācija temperatūrā, kas augstāka par 100oC, vienkārši „aizpeldēs”!


Jau daudzi delikatešu ražotāji ir paplašinājuši savu produktu asortimentu, ražojot auksti kūpinātus produktus, piemēram, vistas filejas karpačo. Šis interesantais un pikantais produkts vienmēr ir iecienīts pircēju vidū, bet kāpēc ne katrs ražotājs var atļauties to ražot? Tā ražošanai, konkrēti, termoapstrādei, nav nepieciešams speciāls klimatiskais aprīkojums, kurš aizņems papildus platību jūsu ražotnē. Karpačo var pilnīgi mierīgi kūpināt universālajā termokamerā REICH ar dzesēšanas funkciju, rezultātā jūs saņemsiet reprezentablu produktu, kura termoapstrādei netiek patērēts ļoti daudz laika.

Vārīto – kūpināto delikatešu un desu ražošanā vienmēr cenšas samazināt zaudējumus, un to iespējams panākt katrā ražošanas stadijā. Protams, nav iespējams veikt produktu termoapstrādi bez zaudējumiem, bet pilnīgi reāli ir samazināt to līdz dažiem procentiem.

Ar šādu uzdevumu vienmēr tiek galā REICH ražotāja kūpināšanas iekārta, un panākumu pamats – iekārtu konstruktīvās īpatnības.

REICH termokamerām piemīt:

Uzlabota gaisa apmaiņas sistēma, pateicoties ventilatoru jaudai;
Palielināts cirkulējošā gaisa apjoms pašā kamerā, pateicoties speciālam spārnu ratam uz motora;
Pareiza kamerā uzstādīto gaisa kanālu konstrukcija.

Tas viss kopā palīdz saīsināt apstrādes laiku tādiem procesiem kā žāvēšana līdz 20%, un attiecīgi paaugstināt gatavā produkta gala procentu. Arī nepieciešamajam kameras iekraušanas apjomam pareizi izvēlēti dūmu ģeneratori samazina kūpināšanas laiku, kas nozīmē, ka mazākas kļūst arī elektroenerģijas izmaksas. Katrs ražotājs, uzņēmējs rūpējas par savu budžetu un prot skaitīt naudu, tāpēc izmaksu samazināšana ir būtiska panākumu daļa.

Nopelnīt uz izmaksu samazināšanu ir daudz vieglāk kā ekonomēt!

Uzņēmums Reich – tā ir komanda ar profesionālu un individuālu pieeju katram klientam. Mums ir lielisks serviss, sapratne un tehnoloģiju pārzināšana, bet mūsu milzīgā pieredze gaļas pārstrādes jomā palīdzēs jums uzlabot jūsu produktu vai izveidot jūs par labāko produktu ražotāju!

 

Reichkompānijas REICH Thermoprozesstechnik GmbH pārstāvis Baltijā:

NM Group SIA
Brīvības iela 105, Rīga, LV-1001, Latvija
Tel.: +371 2 957 90 56
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Mājas lapa: www.nmgroup.lv

Lasīts 5530 reizes
Vērtēt šo objektu
(4 balsis)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Mājas lapa: www.meatinfo.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO